Czego szukasz

7 cech idealnej pracy

Nie każda praca jest dobra dla Mamy. Dzieci wymagają od nas wiele czasu i energii, której nie możemy w całości pozostawić w pracy. Szukając pracy warto starannie wybrać sobie pracodawcę i stanowisko pracy. W końcu praca stanowi bardzo ważną część naszego życia, a dzieci jeszcze ważniejszą. Szukając zatrudnienia pomyśl, co jest dla Ciebie ważne…

Elastyczność

Praca od 9 do 18 to nie dla Ciebie? Chcesz pracować wtedy, kiedy dzieci są w przedszkolu? Albo bez wyrzutów sumienia wybrać się na występy do szkoły na godzinę 15.30? A może wspólnie z Twoim partnerem wymieniacie się i dziećmi zajmujecie się na zmiany? Dzisiaj pracujesz od 7 do 14, ale jutro od 16 do 20? Jest taka możliwość.

Praca z ludźmi

W pracy potrzebujesz nowych bodźców, wyzwań i ciągłego kontaktu w ludźmi? Lubisz spotykać się, poznawać nowe osoby, słuchać i rozmawiać? Tutaj nie grozi Ci skostnienie za biurkiem. Spotkania z klientami są wpisane w ten zawód.

Niezależność

Sama decydujesz o sobie, o swoim czasie i rozwoju swojej kariery. Masz wpływ na to, gdzie będziesz za rok, dwa lub pięć.

Wsparcie od firmy

Działasz na własną rękę, ale nie jesteś sama. Jesteś częścią dużej organizacji, która wspiera Cię na każdym kroku, udostępnia niezbędną wiedzę i narzędzia.

Szkolenia

W pracy lubisz uczyć się nowych rzeczy? Tutaj nie grozi Ci nuda. Ciągle podnosisz swoją wiedzę merytoryczną i umiejętności sprzedażowe. Firma umożliwia Ci nieustanny rozwój i zdobywanie nowych kwalifikacji.

Praca, która ma sens

Każdy z nas lubi czuć się potrzebny, robić coś, co ma znaczenie dla innych ludzi. Ta praca ma znaczenie. Poczucie bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych potrzeb każdego człowieka. Dzięki Twojej pracy ludzie czują się bezpieczniej, czy to nie jest wspaniałe?

Dobra pensja

Ile razy słyszałaś w pracy, że jest kryzys i firma nie ma pieniędzy? A gdyby tak już nigdy więcej nie usłyszeć takich słów od szefa? Twoja pensja zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, od efektów Twojej pracy.

Ile z tych cech pracy jest dla Ciebie ważne? Dwa, trzy? A gdyby tak aplikować na stanowisko, które może dać Ci to wszystko? 

Może właśnie to jest praca dla Ciebie?


A może masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o pracy doradcy ds. ubezpieczeń i inwestycji? Z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Zapraszam do skorzystania z naszej infolinii czynnej w każdy piątek od 11:00 do 13:00. Mój numer telefonu to: 603 859 965. 

 

Jeśli nie masz kiedy zadzownić, albo nie chcesz czekać do piątku, napisz do mnie e-maila na adres: [email protected]. Na pewno odpowiem!

Zdjęcia: własność AVIVA sp. z o.o

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Z branżą ubezpieczeniową i finansową związana jestem od 1998 r. W Avivie pracuje od 2000 r., a od 2012 r. jest menedżerem zespołu, który z powodzeniem realizuje swoje plany biznesowe. Jednym z zadań Barbary jest opieka nad nowymi pracownikami. Nie tylko wprowadza menadżerów sprzedaży i doradców w nowe obowiązki, ale także towarzyszy im w początkach kariery. To wsparcie zapewnia bezpieczny start i szybsze odnalezienie się w nowym otoczeniu.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie