Czego szukasz
Pomysły na biznes

Chciałabyś mieć pracę, którą możesz wykonywać z dowolnego miejsca w Polsce lub na świecie? Marzysz o tym, żeby praca dopasowała się do rytmu życia Twojej rodziny, a nie odwrotnie? Jeżeli tak, to weź udział w kursie on-line Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja. Połączysz naukę z zakresu social mediów, nowoczesnych narzędzi i technologii z kompetencjami miękkimi i freelancingiem. Zdobędziesz nowy zawód, który pozwoli Ci zarabiać bez wychodzenia z domu!

Future Collars

Branża:
wsparcie biznesu
Inwestycja:
3220

Wirtualna asystentka – zarabiaj on-line wspierając klientów w ich codziennej pracy

Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja – rewolucja w pracy on-line

Kurs Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja został przygotowany z myślą o kobietach zainteresowanych pracą zdalną. Kurs jest prowadzony w formie bootcampu, czyli intensywnego ośmiotygodniowego szkolenia online.

Co zyskasz biorąc udział w kursie?

  • Zdobędziesz umiejętności niezbędne do pracy jako wirtualna asystentka
  • Nauczysz się pracować jako freelancer
  • Dowiesz się, jak i gdzie szukać zleceń z całego świata
  • Sama stworzysz swoje miejsce pracy
  • Zaczniesz zarabiać pracując zdalnie!

Dla kogo jest kurs Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja?

  • Dla początkujących
  • Dla świetnie zorganizowanych
  • Dla tych, którzy mogą przeznaczyć około 10 godzin tygodniowo na naukę
  • Dla tych, którzy mają komputer z dostępem do Internetu

Dlaczego warto?

Nauczysz się budować komunikację i społeczność, obsługiwać social media, tworzyć prezentacje i wiele innych. Nauczysz się obsługi stron opartych na WordPress. Poznasz tajniki efektywnego copywritingu.

Poznasz przydatne narzędzia, programy i technologie potrzebne w pracy VA. Zdobędziesz wiedzę z zakresu organizacji biura, obsługi programów i marketingu.

Zrozumiesz jak budować relacje z klientami, jak zaczynać współpracę ale i jak odmawiać, jak prosić o rekomendacje oraz jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Poznasz globalną platformę zleceń Upwork oraz dowiesz się jak możesz na niej zarabiać. Stworzysz swój profil na platformie oraz zapewnisz sobie sukces dopracowując go w najdrobniejszych szczegółach. Dowiesz się, jak dotrzeć do potencjalnych klientów używając narzędzi dostępnych na platformie.

Kurs to również 16 lekcji na żywo i praca z 3 rewelacyjnymi mentorkami oraz dostęp do materiałów on-line 24/7.

Dlaczego freelancing?

To dynamicznie rozwijający się trend na całym świecie. Coraz więcej osób pracuje jako freelancerzy, a do 2020 roku aż 40% Amerykanów będzie pracownikami zdalnymi. Równocześnie wiele istniejących zawodów będzie zanikało, a praca człowieka zostanie zastąpiona przez komputery. Wyprzedź zmiany, i zdobądź zawód przyszłości! Praca z domu to szansa dla mam!

Zainteresował Cię ten pomysł? Chcesz zyskać niezależność i elastyczność?

Zapisz się już teraz!

A może chcesz nauczyć się tworzyć strony internetowe oparte na WordPressie i zarabiać na zleceniach z całego świata? Sprawdź kurs on-line WordPress & Freelancing!

A jeśli chcesz programować – to poznaj szczegóły kursów programowania z gwarancją pracy i 5% zniżką dla mam!

Ela Wolińska jest mamą dwójki dzieci i od 7 lat pracuje jako wirtualna asystentka. Podczas kursu Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja będzie wspierać Cię w nauce! Poznaj historię Eli, od czego zaczynała, jak pracuje i czy jako VA może iść na urlop.

Branża:
wsparcie biznesu
Inwestycja:
3220
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także: