Czego szukasz

Przedsiębiorcze Krakowianki rozmawiają o… MENTORINGU

Już we wtorek, 26 marca br. Zapraszamy Cię na inspirujące spotkanie inaugurujące III edycję programu Przedsiębiorcze Krakowianki. Tym razem w gronie przedsiębiorczyń porozmawiamy o idei mentoringu – relacji, która pozwala na rozwój, dzielenie się doświadczeniem, wzajemną naukę.
Bądź z nami w Klastrze Innowacji Społecznych i Gospodarczych przy ul. Zabłocie 20 w Krakowie. Początek spotkania godzina 10.00. Zapisz się!

Przedsiębiorcze Krakowianki rozmawiają o… MENTORINGU

Podczas spotkania dowiesz się:

  • Czym jest mentoring?
  • Jakie korzyści odniesiesz z relacji mentoringowej?
  • Jak znaleźć swoją Mentorkę?
  • Jak dołączyć do programu mentoringowego „Przedsiębiorcze Krakowianki”?

Biorę udział!

Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich kobiet, które chcą wzmocnić swoje kompetencje biznesowe, nabrać odwagi w realizacji własnych planów biznesowych i budować sieć swoich relacji zawodowych.

Harmonogram spotkania:

10:00-10:15 Wprowadzenie:

  • Jerzy Muzyk, II Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Zrównoważonego Rozwoju,
  • Nina Gabryś-Janowska, Pełnomocniczka Prezydenta Miasta Krakowa ds. polityki równościowej.

10:15-11:00 Panel dyskusyjny „Przedsiębiorcze Krakowianki rozmawiają o… Mentoringu” z udziałem:

  • Anna Gruszecka, Talent Diversity
  • Paulina Maslich, DOTWAY
  • Beata Mosór, ProEco Leader

Moderatorka: Basia Man

11:00 Power Speech „Kobieta na ścieżce sukcesu – od niepewności i lęku po odwagę i dumę z własnego biznesu” Paulina Maslich
11:40 Networking
12:00 Zakończenie spotkania

Power Speech

Przemiana kobiety w przedsiębiorczynię to podróż pełna wyzwań, wątpliwości i momentów przełomowych. Wystąpienie „Kobieta na ścieżce sukcesu – od niepewności i lęku po odwagę i dumę z własnego biznesu” zabierze Cię w inspirującą podróż kobiecych przedsiębiorczych historii. Poznasz tajniki pokonywania lęków, radzenia sobie z niepewnością i budowania pewności siebie. Wspólnie odkryjemy, jak kobiety odnajdują swoją drogę do sukcesu, zaczynając od pierwszych kroków w biznesie, aż po dumne patrzenie na osiągnięte rezultaty.

Biorę udział!

O panelistkach:

Anna Gruszecka
Anna Gruszecka

Anna Gruszecka – trenerka biznesu, coachka i mentorka z ponad 20 letnim doświadczeniem w biznesie oraz obszarze oceny potencjału i rozwoju talentów. Założycielka Talent Diversity, które prowadzi od 9 lat, wcześniej współzałożycielka Talent Q – polskiej filii narzędzia diagnostycznego,

Od 18 lat wspiera organizacje oraz ludzi w rozwijaniu umiejętności miękkich, przywództwa i zarządzania kapitałem ludzkim. Pracuje indywidualnie, jak i z grupami wspierając rozwój managerów oraz zespołów.

Ambasadorka Fundacji Vital Voices Poland Chapter, organizatorka Global Mentoring Walk w Krakowie, mentorka oraz trenerka współpracująca z Fundacją Liderek Biznesu EY, Stowarzyszeniem Ekspertki, Let’s Manage IT.

Nagrywa podcast Talent Diversity, w którym rozmawia z inspirującymi ludźmi o ich rozwoju osobistym, kompetencjach, nawykach, talentach, które potem budują ich w roli eksperta, managera, lidera. Ukończyła Szkołę Główną Handlową, szkołę Erickson Coaching International, World Institute for Action Learning, Szkołę Trenerów Biznesu SET oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu diagnozy kompetencji i potencjału oraz z zarządzania. Jest certyfikowaną konsultantką wielu metod analizy osobowości, m. in. SHL, FRIS, MTQ Plus – badanie Siły i Odporności Psychicznej, ExtendedDisc, MyView360, Talentów Gallupa Strenghts Finder oraz Facet5 i SuperSkills.

Paulina Maslich
Paulina Maslich

Paulina Maslich – przedsiębiorczyni, trenerka przywództwa, coachka kariery i konsultantka HR, właścicielka firmy konsultingowo-szkoleniowej DOTWAY. Z pasją i energią pomaga kobietom w zmianie kariery lub rozwijaniu ich potencjału na obecnych stanowiskach i w swoich biznesach. Ekspertka w zakresie przywództwa i rozwoju organizacyjnego. Od ponad 15 lat prowadzi warsztaty i realizuje programy szkoleniowe dla firm z całego świata.

Beata Mosór
Beata Mosór

Beata Mosór – jej długofalową misją jest wsparcie w rozwoju 1 miliona liderów. Ma ponad 17 lat doświadczenia w produktach i usługach digitalowych w obszarach #marketing #strategia #leadership. W tym czasie budowała marketing w nazwa.pl (od 100k do 1 mln klientów), stworzyła leanową agencję strategiczną Project: People (ponad 180 klientów z 18 krajów w 5 lat) i współpracowała z globalnymi markami (np. Sabre, Google for Developers).

Aktualnie buduje firmę ProEco Leaders, która skupiona się na transformacji organizacji do progresywnego modelu zarządzania opartego o pryncypia zrównoważonego rozwoju, Lean’owych metodyk i szeroko pojętej inkluzywności.

Prowadzi mentoringi dla młodych liderów. Jej mentee były m.in. Aga Pałka z GetDressed i Magdalena Błyskosz z Open Coffee HighSchool, a także organizacje pozarządowe (np. Fundacja Alegoria, Manufaktura Społeczna). Jako gościnna wykładowczyni prowadzi zajęcia z #leadership #strategia #modelebiznesowe #marketing w Wyższej Szkole Europejskiej (część SWPS) oraz Uniwersytecie WSB Merito w Gdańsku, współpracuje również z francuskim uniwersytetem EDHEC.

Jako mama skupia się na tym, by budować rzeczy (organizacje, produkty, zespoły), które w znaczący sposób poprawią świat, w którym jej synowie – Ryszard i Stanisław, będą żyli w przyszłości.

Zapisuję się!

Spotkanie realizowane jest w ramach programu „Przedsiębiorcze Krakowianki” przez Fundację Mamo Pracuj na zlecenie Urzędu Miasta Krakowa.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Wspiera zespół komunikacji Mamo Pracuj i wszystkie działania zwiększające zaangażowanie kobiet w życie społeczne i publiczne. Wierzy, że świat oparty na różnorodności będzie lepszym miejscem. Po godzinach pływa w syrenim ogonie, nurkuje i czyta biografie. Uwielbia podróżować bez planu.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie