Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

pracodawca przyjazny rodzicom

Shell Business Operations Kraków

Siłą Shell są ludzie. Pochodzimy z różnych kultur i każdy z nas wnosi unikatowe doświadczenie, pozwalające budować środowisko zapewniające rozwój na wielu płaszczyznach, z równoczesnym poszanowaniem Twojej indywidualności. Bez względu na Twój obecny etap życia osobistego, tutaj znajdziesz bezpieczne miejsce, aby budować swoją karierę i rozwijać nowe kompetencje.

O firmie

Shell to międzynarodowa firma energetyczna z doświadczeniem w dziedzinie eksploracji, produkcji, rafinacji, wprowadzania na rynek ropy naftowej i gazu ziemnego, a także wytwarzania i sprzedaży produktów chemicznych.

Wspólnie z 92 000 pracownikami w 70 krajach napędzamy postęp poprzez dostarczanie energii ze źródeł ograniczających emisje zanieczyszczeń. Nasze zaawansowane technologie oraz innowacyjne podejście pozwalają na budowanie zrównoważonej przyszłości energetycznej.

Shell w Krakowie jest jednym z największych centrów nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Nasze Centrum jest kluczowe dla zapewnienia przewagi konkurencyjnej poprzez wprowadzanie procesów standaryzacji, digitalizacji i ulepszeń. W naszych zespołach pracuje ponad 5000 osób reprezentujących 63 narodowości.

Dołącz do nas

W naszym Centrum zatrudniamy specjalistów z obszaru finansów, obsługi klienta, zarządzania zasobami ludzkimi, zakupów, prawa, marketingu i relacji zewnętrznych, logistyki, sprzedaży, administracji, komunikacji wewnętrznej, inżynierii i chemii.

Poszukujemy osób, które znają język angielski i chcą rozwijać się w międzynarodowym środowisku. Oferujemy stanowiska dla managerów, specjalistów oraz osób zaczynających swoją karierę. Szczególną troską otaczamy również osoby powracające z urlopów macierzyńskich, czy rodzicielskich, umożliwiając im ponowne, komfortowe wdrożenie do pracy.

Inwestujemy w kobiety – wspieranie różnorodności w Shell to nie tylko pusty slogan, idą za nią realne akcje i możliwości rozwoju. Jednym z przykładów jest program „Powering Women”, który poprzez liczne szkolenia oraz sesje mentoringowe pozwala naszym pracowniczkom odkryć swoje mocne strony, zbudować nowe unikatowe kompetencje i zwiększyć efektywność.

Wspieramy różnorodność

Ambicją Shell jest stworzenie najbardziej różnorodnej i inkluzywnej firmy na całym świecie. Rodzice są jej niezwykle ważną częścią, dlatego wkładamy dużo wysiłku, aby zapewnić im wsparcie, ułatwić rozwój zawodowy, zachowując odpowiednią równowagę pomiędzy karierą i życiem prywatnym.

Nasi pracownicy szczególnie cenią sobie elastyczne podejście do pracy, otwartość na indywidualne potrzeby, oraz kulturę opierającą się na zaufaniu, empatii oraz wzajemnym szacunku. Wprowadziliśmy liczne rozwiązania, które mogą pomóc rodzicom pogodzić rozwój zawodowy i życie rodzinne m.in:

Zachowaj równowagę:

 • Elastyczna organizacja pracy i możliwość pracy z domu,
 • Pełnopłatne 9 tygodni urlopu dla drugiego rodzica po urodzeniu dziecka (uwzględniając ojców, partnerów tej samej płci, a także rodziców adopcyjnych),
 • 3 dodatkowe dni wolne od pracy po wykorzystaniu regularnej puli,
 • Dodatkowy czas wolny podczas obchodów międzynarodowego dnia rodziny.

Znajdź wsparcie:

 • Bezpłatne całodobowe wsparcie psychologiczne i prawnicze,
 • Fora dyskusyjne i szkolenia w ramach Parents Network,
 • Kultura oparta na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Dodatkowo:

 • Ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna z możliwością rozszerzenia na pozostałych członków rodziny,
 • Prezent dla nowonarodzonego członka rodziny,
 • Vouchery do sklepów i obniżki na produkty Shell,
 • Program poleceń pracowniczych.

Zapraszamy do Shell

Strona kariery i social media pracodawcy

OFERT PRACY: (0)

OFERT PRACY: (0)

+3 tys. mam w newsletterze

© Mamopracuj 2024

Skip to content