Czego szukasz

Praca dla Mam z Łodzi. Dołącz do zespołu NEUCA!

Choć wakacje jeszcze trwają, te mamy, które chcą pracować nie siedzą z założonymi rękami, tylko szukają, zadają dociekliwe pytania i składają swoje CV. Właśnie z takimi mamami, 17 sierpnia, spotkał się zespół Grupy NEUCA, który przygotował specjalną ofertę pracy skierowaną do mam. O co najczęściej pytały uczestniczki? Czego dowiedziały się na spotkaniu? Kogo szuka NEUCA? Zobacz, a jeśli właśnie szukasz pracy, aplikuj >>>>

Prezenty od NEUCA dla uczestniczących Mam

Na nasze pytania odnośnie spotkania, które odbyło się 17 sierpnia br. w Łodzi, odpowiada Arleta Olewińska, Starszy Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju Personelu Grupy NEUCA.

Pani Arleto, spotkanie z udziałem dzieci zawsze jest wesołe. Czy tym razem, też tak było?

Atmosfera była niesamowita! Nie bez znaczenia było miejsce, które wybraliśmy na spotkanie czyli uwielbianą przez mamy kawiarnię dla dzieci i rodziców Tubajka. Zależało nam na zapewnieniu miłego otoczenia także dla dzieci.

Nasze spotkanie było bardzo kameralne i dzięki temu z każdą uczestniczką mogliśmy spokojnie porozmawiać i odpowiedzieć na każde pytanie. Było ciekawie i intensywnie. Już teraz, z kilkoma uczestniczkami kontynuujemy rozmowy w kontekście zatrudnienia. Sporo czasu poświęciliśmy także na konsultacje CV i dalszej ścieżki rozwoju mam. Miło nam było kiedy inne mamy, które po prostu były w kawiarni Tubajka, przyłączały się do naszej rozmowy.

neuca_spotkanie_lodz_dzieci640

Nasza firma jest otwarta na zatrudnianie mam, nie tylko w Łodzi, ale także w Toruniu, Poznaniu, Szczecinie, Kielcach, Łodzi, Lublinie, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu i Bielawie.

O co najczęściej pytały uczestniczki ?

Mamy najczęściej pytały o godziny pracy, możliwości rozwoju, benefity z których mogą korzystać pracownicy NEUCA. W spotkaniu uczestniczyła nasza koleżanka, praktyk biznesu – kierownik telemerketingu, która sama jest mamą i opowiadała, dlaczego jej osobiście dobrze pracuje się z mamami.

neuca_spotkanie_lodz_stol640

Poprosiliśmy uczestniczki, aby podzieliły się swoimi spostrzeżeniami na gorąco po spotkaniu. Jednak z nich tak podsumowała swój udział:

„Udział w spotkaniu przyniósł mi wiele korzyści. Był impulsem, który pobudził mnie do działania w kierunku znalezienia pracy zgodnej z moimi oczekiwaniami. Panie były bardzo pomocne i życzliwe. Informacje, które nam przekazały z pewnością wykorzystam w dalszym poszukiwaniu pracy” – Sylwia, także uczestniczka spotkania.

Proszę w kilku słowach przypomnieć kogo aktualnie szukacie w Łodzi?

Poszukujemy osób na stanowisko konsultant telefoniczny. Dlatego tak ważne są dla nas takie umiejętności jak: łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji, zdolność szybkiego reagowania na potrzeby klientów i pozytywne nastawienie.

Właśnie dlatego zależy nam na pozyskaniu do naszego zespołu mam, które na co dzień odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających klientów na świecie – czyli własnych dzieci.

neuca_spotkanie_lodz_sala640

Oferujemy pracę na etat, w niepełnym wymiarze godzin, popołudniami i wieczorami. A także możliwości dalszego rozwoju. Mamy specjalny program benefitów przygotowany z myślą o rodzicach. Zachęcamy do aplikowania >>>

Rekrutujemy także w innych miastach: Toruniu, Poznaniu, Szczecinie, Kielcach, Łodzi, Lublinie, Katowicach, Wrocławiu i Bielawie i Gdańsku.

Dziękuję za rozmowę i trzymam kciuki za cały proces rekrutacyjny.

neuca_spotkanie_lodz_prezentacja640

Rozmawiała: Agnieszka Czmyr-Kaczanowska

Zdjęcia: własność Grupy NEUCA

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.
Podyskutuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie