Czego szukasz
Planery i kalendarze 2021

Moc Kobiet według Pauliny Młynarskiej to nie jest zwykły kalendarz, to przewodnik na drodze do odnalezienia samej siebie i własnego szczęścia, który pokaże Ci jak wiele ról, my kobiety, odgrywamy w swoim życiu. Pomoże odkryć nową, napisaną specjalnie dla Ciebie lub wybrać najwłaściwszą. Będzie Cię skłaniał do refleksji, zachęcał do działania, szukania własnej drogi i pracy nad sobą. Brzmi intrygująco?

Moc Kobiet według Pauliny Młynarskiej

Chcę mieć Moc Kobiet według Pauliny Młynarskiej

Nie potrafię już chyba inaczej myśleć o nim, jak o kalendarzu buntowniczki. I choć wielu z nas, bunt kojarzyć się może z rewolucją, wielką i czasem przerażającą zmianą, to już pierwsze słowa autorki, wszelkie tego typu wątpliwości, uciszają. „Niezależnie od wieku i pochodzenia, dopóki jest w nas zdrowy bunt i potrzeba zmieniania świata na lepsze – żyjemy. Będąc buntowniczką doświadczoną, wiem, że sekret nie polega na tym, by w nieskończoność tupać nogą, strzelać fochy, szukać winnych i guza. Jednak, aby buntować się skutecznie, a przy tym nie zmarnować skrabu, jakim jest nasze życie, największa batalia z zastanym stanem rzeczy musi rozegrać się w naszym wnętrzu” – napisała Paulina.

Kalendarz Pauliny Młynarskiej skrywa 12 opowieści o 12 kobiecych mocach, z których korzystamy w ciągu swojego życia. Sięgamy po nie w różnych momentach, w zależności w jakim czasie i miejscu jesteśmy. „Wszystkie bez wyjątku mamy w sobie moc, ale różne doświadczenia, w tym także proces socjalizacji, powodują, że o niej zapominamy. Na szczęście, kiedy sięgamy po wiedzę, ta moc ponownie nam się objawia”.

Moc Kobiet to planer roczny. Jest bardzo kolorowy, lekki i zmieści się w średniej, damskiej torebce. Może posłużyć Ci jako tradycyjny kalendarz, ma numerowane dni, nazwy miesięcy, ale nie znajdziesz w nim nazw dni tygodnia. Brak oznaczenia dni tygodnia może sugerować, że z planera będzie można korzystać również w kolejnych latach, ale nie wiem, czy o takie założenie chodziło wydawcy. Jeśli nie tylko o planowanie Ci chodzi, ale ważny jest dla Ciebie rozwój osobisty, szukasz inspiracji i motywacji, to ten planer spełni Twoje oczekiwania. Decydując się na ten planer wiedz, że w pakiecie dostaniesz również sporą dawkę dobrej energii, wiary w Ciebie i Twoje moce, a wszystko to podane z humorem, troską i głęboką życzliwością.

 

 

Jaki jest kalendarz Moc Kobiet?

  • ma format 140×195 mm
  • 176 stron
  • twardą okładkę
  • i tasiemkę do zaznaczania

Co znajdziesz w środku?

  • układ tygodniowy
  • mnóstwo kolorowych ilustracji
  • numerowane dni tygodnia
  • strony do notowania
  • oraz miejsce na dodatkowe notatki na końcu kalendarza.

Zdjęcia: Ewa Moskalik Pieper

Chcę mieć Moc Kobiet według Pauliny Młynarskiej

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×