Czego szukasz
Planery i kalendarze 2023

Małgorzata Ohme, to mama dwójki dzieci – Klary i Jurka, a jednocześnie znana i ceniona psycholożka oraz dziennikarka. Kto śledzi bloga Małgosi lub jej wpisy na Instagramie, już wie jakich treści może się spodziewać w kalendarzu, który bierze udział w naszym zestawieniu. Tu nie chodzi tylko o planowanie, ale o zatrzymanie się, refleksję i większą świadomość siebie. Jeśli właśnie tego teraz potrzebujesz, nie ma nad czym się zastanawiać. Zaplanuj swój dobry rok z Małgorzatą Ohme!

365 dni dobrego życia, Małgorzata Ohme

Chcę mieć 365 dni dobrego życia, Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme zawodowo zajmuje się wspieraniem kobiet w dążeniu do życia w zgodzie ze sobą, swoimi wartościami i potrzebami. Planer 365 dni dobrego życia jest kolejnym medium, w którym jako psycholożka nawołuje, że warto pokochać samą siebie, docenić i zaakceptować, a życie odwdzięczy nam się wszystkim co najlepsze.

Każdy wspierający tekst z kalendarza ma uświadamiać nam jak ważne jest opiekowanie się sobą, bycie dobrą i wyrozumiałą dla siebie. Obala mity, z którymi kobiety mierzą się każdego dnia i powtarza, że bycie doskonałą nam nie służy. „Każdego miesiąca, swoim felietonem będę przypominała Wam, co powinno być dla Was najważniejsze i dlaczego to jesteście Wy!”- Małgorzata Ohme.

Jaki jest 365 dni dobrego życia ?

  • jest nieduży, ma format 145×210 mm,
  • ma twardą kolorową oprawę.

Co znajdziesz w środku?

  • niedatowany układ tygodniowy,
  • 12 wspierających kobiety tekstów Małgorzaty Ohme,
  • miejsce na notatki,
  • oryginalne ilustracje Kasi Laskowskiej,
  • satynowa zakładka.

Zdjęcia: Alina Gamza Fotografia

Chcę mieć 365 dni dobrego życia, Małgorzata Ohme

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także: