Czego szukasz

Gdzie działają Kluby Mam? Ogólnopolska baza

Czym są Kluby Mam? To miejsca, gdziemy mamy (a czasem i tatowie), łączą siły i pomysły, przekuwając je na działania. Szafingi, warsztaty, wspólne wyjścia i wyjazdy, projekty… ale także rozmowy, dzielenie się doświadczeniami i pomaganie sobie w codziennych zmaganiach związanych z wychowywaniem dzieci. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ogólnopolską bazę Klubów Mam! Mamo, sprawdź gdzie działa najbliższy Klub i dołącz do niego! 

  • Paulina Sienczyło - 31/07/2014

Zobacz gdzie działają Kluby Mam, wybierz się na spotkanie, wyjdź z domu. 

Zrób to dla siebie, Mamo!
 

Zdjęcie: Magdalena Trebert

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Paulina Sienczyło
Absolwentka zarządzania kulturą i podyplomowego zarządzania zasobami ludzkimi na UJ. Mama Igutki Frygutki i Janka Gałganka. Kiedyś z pasją oddana harcerstwu, potem fajnej pracy w Coca - Coli, obecnie poszukująca swojej drogi zawodowej. Lubi ludzi, gorącą czekoladę w czasie posiadówek niepołomickiej grupy fajnych kobiet, bieganie z kijkami po puszczy w weekendowe poranki. Jest pasjonatką zdrowego trybu życia marzącą o byciu gospodynią - nauczycielką harmonijnego życia w Beskidzie Niskim.
Podyskutuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail