Czego szukasz

Reklama

Nasze Czytelniczki to odważne kobiety, które poszukują równowagi we wszystkich aspektach swojego życia. Wiedzą, jak ważnym elementem szczęścia całej rodziny jest spełniona, dumna z siebie mama.

Mamy (i przyszłe mamy) szukają u nas podpowiedzi, jak łączyć życie rodzinne i zawodowe, jak dbać o siebie i swoją rodzinę, jak zapewnić jej bezpieczeństwo, nie zapominając o swoim rozwoju osobistym i zawodowym. Szukają także sprawdzonych rozwiązań ułatwiających codzienne życie i pomagających zapanować nad nieuniknionym chaosem pojawiającym się w domu wraz z dziećmi.

Dlaczego my?

Bardzo starannie dobieramy akcje i projekty, w które się angażujemy, proponując naszym Czytelniczkom tylko to, do czego mamy przekonanie i z czego same chętnie skorzystamy. W końcu, kto wie lepiej niż pracująca mama?

Zaufały nam znane i cenione marki, takie jak Rossmann Polska, LINK4 Mama, Hewlett Packard, home.pl, Google for Entrepreneurs czy Platforma iStore.pl (Grupa Allegro), powierzając nam opracowane i prowadzenie wartościowych akcji i konkursów.

Nasze akcje są ciekawe, niebanalne i bardzo potrzebne. Cieszą się dużym zainteresowaniem mam i mediów.

Co proponujemy?

  • akcje i konkursy na portalu
  • wartościowe publikacje (e-booki, podcasty, filmy, webinary etc.)
  • akcje w social media
  • ciekawe wydarzenia w realu
  • i …. nie wszystko chcemy od razu zdradzać…

Rekomendacje:

Z portalem Mamo Pracuj mam przyjemność współpracować od 2014 roku. 60% naszych klientów to mamy szukającego rozwoju zawodowego. Aż 80% mam odnalazło nas dzięki portalowi.
Dla Mamo Pracuj nie ma zleceń niemożliwych do realizacji. Polecam w pełni profesjonalizm portalu.

Agnieszka Gorzyńska- franchisingodawca marki Bystrzak

Chcesz dotrzeć do naszej wyjątkowej grupy Czytelniczek?

Zadzwoń lub napisz do nas. Nasza w tym głowa, by wspólnie zrobić coś ciekawego.

Joanna Gotfryd
[email protected]
tel. 502 267 414

Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×