Wychowawca do świetlicy

  • Wymiar czasu: niepełny
  • lokalizacja: Lublin
Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym "Misericordia"

Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia” poszukuje wychowawcy do pracy z dziećmi i młodzieżą w wieku od 6 do 16 lat.

Umowa zlecenie – 20 godz/tyg

Wymagane dokumenty – CV

Świetlica czynna jest w dni powszednie od 15.30 do 19.30.

Poszukujemy osoby z wykształceniem wyższym, ukończone studia: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie (minimum licencjat) lub na innym kierunku którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą . Mile widziani studenci ostatnich lat studiów (2 stopień).

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność organizacji czasu własnego i innych
  • Samodzielność, punktualność i odpowiedzialność
  • Kreatywność
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów w grupie
  • Zdolności np. plastyczno-manualne, kulinarne, muzyczne
  • Opieka na wychowankami podczas wyjść do kina, teatru, na basen, lodowisko, na zorganizowane warsztaty w centrum miasta Lublin itp.
  • Pomoc w nadrabianiu zaległości szkolnych wychowanków
  • Mile widziane doświadczenie w pracy np. jako wychowawca na koloniach
  • Badania do celów sanepidarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wykonania

Obowiązki:

  • praca 20godz/tyg.;
  • organizacja czasu wolnego wychowanków;
  • pomoc w nauce, nadrobieniu zaległości szkolnych;
  • przygotowanie i prowadzenie zajęć: plastyczno-manualnych, sportowo-ruchowych, filmowo-muzycznych, fotograficznych i innych w zależności od potrzeb wychowanków;
  • opieka nad wychowankami podczas wyjść, wycieczek pieszych, rowerowych czy autokarowych, uczestnictwa w imprezach kulturalnych organizowanych na terenie miasta Lublin, pobytów w obiektach sportowych (pływalnia, lodowisko, park linowy), obiektach rozrywkowych (kino, teatr) itp.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected], wpisując w treści maila: Wychowawca PWD

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”