Wychowawca do placówki wsparcia dziennego

  • Wymiar czasu: niepełny
  • lokalizacja: Gdańsk
Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej

Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej poszukuje

Wychowawcy do placówki wsparcia dziennego,

Świetlica w Gościnnej Przystani.

Obowiązki:

  • organizacja zajęć wychowawczych dla dzieci i młodzieży w wieku 6-15 lat;
  • współpraca z instytucjami pomocowymi i edukacyjnymi;
  • współpraca z rodzinami i opiekunami wychowanków;
  • wsparcie psychologiczne i edukacyjne dzieci;
  • prowadzenie dokumentacji uczestników (diagnoza, indywidualny plan pracy, opinie, dziennik zajęć, ewidencja dzieci);
  • udział w spotkaniach interdyscyplinarnych ws. wychowanków;
  • udział w okresowej ocenie dziecka;
  • udział w superwizji i odprawie kadry;
  • dokonywanie zakupów bieżących materiałów dydaktycznych;
  • dbanie o merytoryczny przebieg zajęć;

Wymagania:

  • ukończone studia psychologiczne, pedagogiczne, praca socjalna, socjologia zgodnie z ustawą o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej;
  • ukończone kursy i szkolenia z zakresu pracy z rodzinom;
  • obowiązkowość;
  • doświadczenie w pracy z dziećmi i rodzinom;
  • sumienność;

Oferujemy:

  • umowa o pracę na 5/8 etatu;
  • wsparcie merytoryczne w postaci superwizji;
  • ciekawą i rozwijającą pracę w prężnie rozwijającej się fundacji;
  • możliwość realizacji swoich pomysłów;

Organizacja:

  • praca w godzinach 13:00-18:00 od poniedziałku do piątku;
  • praca na Oruni (Gościnna 14);

Kontakt: [email protected]