Wsparcie techniczne w dziale patronatów (część etatu)

  • Wymiar czasu: niepełny
  • lokalizacja: Gdańsk
Trojmiasto.pl Sp. z o.o.

Portal internetowy Trójmiasto Pl poszukuje do współpracy osobę na stanowisko:

Wsparcie techniczne w dziale patronatów

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • idealnie możliwość korzystania ze swojego samochodu rozliczanego kilometrówką
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji
  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • sprawna umiejętność posługiwania się słowem pisanym
  • pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy i życiowy optymizm

Obowiązki:

  • transport brandingu
  • wyszukiwanie nowych sposobów na efektywną promocję portalu na imprezach
  • dbanie o stan, ewidencje i nowe zakupy brandingu
  • moderacja imprez w naszym katalogu trójmiejskich wydarzeń

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w największym regionalnym portalu internetowym
  • pracę w miłej atmosferze w firmie, która dba o swoich pracowników
  • zatrudnienie w wymiarze od 20 do 30 godzin w tygodniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o zgłoszenie swoich kandydatur pod adresem: [email protected] wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny ogłoszenia.
W przesłanych aplikacjach należy załączyć: CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. W nadsyłanych aplikacjach prosimy umieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”.