Wonder Woman w biznesie online (Kobieca Foto Szkoła)

  • Wymiar czasu: dodatkowa
  • lokalizacja: cała Polska
Dominika Dzikowska "Kobieca Foto Szkoła"

Nazywam się Dominika Dzikowska. Prowadzę Kobiecą Foto Szkołę, gdzie uczę kobiety jak robić świetne zdjęcia do mediów społecznościowych. Jestem fotografką i wykładowcą. Podstawą mojego biznesu jest sprzedaż kursów online.

Media społecznościowe to dla mnie podstawa! Prowadzę grupę na Facebooku „Kobieca Foto Szkoła”, na Instagramie dzielę się patentami na fajne zdjęcia. Piszę bloga i planuję rozwój kanału na YouTube. Jak się domyślasz – w pojedynkę czuję się jak kobieta – orkiestra.

Szukam Wonder Woman, czyli fajnej, kreatywnej kobiety, która pomoże mi ogarnąć sprawy związane z moim biznesem.

Oferuję pracę dodatkową (w tej chwili ok. 40 godzin miesięcznie), ale z potencjałem rozwojowym. W ciągu kilku miesięcy, chciałabym zwiększyć zakres współpracy. Jest to praca ZDALNA, wykonywana przez internet. (Ale jeśli jesteś z Warszawy, daj znać w ankiecie, czasem może się zdarzyć, że będziemy coś robić na żywo.)

W tej chwili zadania, które chcę zlecić to:

  • pomoc w obsłudze skrzynki email
  • moderacja grupy na Facebooku
  • pomoc przy redagowaniu wpisów na bloga (WordPress), aktualizacjach strony
  • przygotowywanie stron typu „landing page”
  • przygotowywanie grafik do mediów społecznościowych i na bloga
  • obsługa klientek mojego kursu fotografii
  • pomoc przy wysyłce newsletterów (korzystam z Mailerlite)

Jakiej osoby szukam?

1. Zależy mi, żebyś miała dobrą orientację w tematach związanych z biznesem online i mediami społecznościowymi. Szukam osoby, która płynnie porusza się w tym świecie: wie, co to jest webinar, jak działa zapis na newsletter, co to jest freebie. Doświadczenie w prowadzeniu lub obsłudze bloga, strony na Facebooku, konta na Instagramie jest dużym atutem.

2. Szukam osoby, która potrafi dobrze i poprawnie pisać po polsku. Umie miło i na luzie odpowiadać na emaile i komentarze w mediach społecznościowych.

3. Nie musisz umieć wszystkiego, ale powinnaś mieć chęć do nauki i lekkość w przyswajaniu nowych technologii. Na początku nauczę Cię potrzebnych rzeczy, ale szukam kogoś, kto umie sam znajdować rozwiązania i często korzysta z wyszukiwarki google. Tutaj znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem, tak byś mogła korzystać z tutoriali do programów, które wykorzystuję.

4. Nie musisz znać się na fotografii, ale dobrze, żeby temat choć trochę Cię interesował.

Jesteś zainteresowana? Wypełnij ankietę. Na zgłoszenia czekam do niedzieli 22.10.

Uwaga: ankieta oprócz informacji na Twój temat zawiera dwa krótkie zadania merytoryczne. Na jej wypełnienie i wykonanie zadań potrzeba ok. 30 minut.

Link do ankiety: https://dominikadzikowska.typeform.com/to/kbBdYs