Wirtualna Asystentka – Asystent operacyjny – praca zdalna
  • Wymiar czasu: niepełny
  • lokalizacja: cała Polska
Mediatask sp. z o.o. sp. k.

Wirtualna Asystentka – Asystent operacyjny

Jesteśmy firmą oferującą usługi kreślarskie i graficzne dla rynków nieruchomości w Europie. Nasz zespół tworzą młodzi inżynierowie pracujący zdalnie w różnych częściach Polski.
Do wykonania codziennych zadań wykorzystujemy współczesne technologie. Współpracujemy z ponad 100 kreślarzy i wciąż się rozwijamy.

Szukamy dobrze zorganizowanej osoby do pomocy przy zdalnym rozdzielaniu zadań

Do Twoich podstawowych zadań należeć będzie:

  • weryfikacja i przyjmowanie zleceń od określonego klienta
  • optymalne rozdzielanie codziennej puli projektów dostarczanej nam przez klientów pomiędzy naszymi podwykonawcami
  • określanie rozmiaru zadań wg naszego klucza
  • aktualizowanie bazy wiedzy i standardów produktów wg wskazań klienta
  • kontaktowanie się z naszymi podwykonawcami w sprawie terminowej realizacji projektów
  • inne zadania zlecone przez koordynatora
  • współpracowanie z koordynatorem projektów

Jesteś osobą, której szukamy, jeżeli:

  • potrafisz sprawnie obsługiwać komputer (Windows) i posługiwać się internetem
  • potrafisz czytać rysunki techniczne
  • umiesz sprawnie korzystać z rozwiązań Google (nie używamy Office’a) oraz wszelkiego typu chmur i aplikacji
  • znasz język angielski minimum na poziomie B2 (komunikacja tekstowa)
  • masz głowę otwartą na nowe pomysły i unowocześnienia
  • masz cierpliwość do dokumentów, tabel, zestawień
  • umiesz działać samodzielnie
  • jesteś osobą skrupulatną, dokładną i uporządkowaną
  • lubisz rozwiązywać łamigłówki
  • jesteś osobą która może pracować w godzinach wieczornych i w weekendy

Oferujemy:

  • współpracę w wymiarze średnio 10 godzin tygodniowo, w elastycznym trybie
  • wynagrodzenie zależne od przepracowanych godzin
  • stawka 20 zł/godzinę, na podstawie umowy zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie działającej nieszablonowo
  • zapewniamy przyjazne środowisko oparte na partnerskich relacjach
  • współpracę zdalną bez potrzeby wychodzenia z domu

Jeżeli chcesz z nami współpracować, to wypełnij formularz >>>

Na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia br.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zgodę na wykorzystanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.