Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Młodszy Programista Java – #MamoPracujwIT

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Kielce
  • Data ważności oferty: 22.03.2017
Transition Technologies S.A.

Jesteśmy Grupą Kapitałową o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 800 osób w dziewięciu oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Olsztynie, Ostrowie Wielkopolskim, Łodzi, Lublinie, Koszalinie, Kielcach i Białymstoku, a także za granicą: na Ukrainie, w Niemczech oraz USA.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do nas jako:

Młodszy Programista Java

Kielce/Białystok/Łódź

Kategorie:
IT – rozwój oprogramowania – programowanie

Oferujemy:

  • Rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi
  • Zaawansowany i intensywny program szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
  • Możliwość udziału w jednej/wielu z technologicznych grup community działających w firmie w celu propagacji wiedzy
  • Pracę w międzynarodowych, doświadczonych zespołach dla największych światowych korporacji przemysłowych
  • Bogaty pakiet socjalny – wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, karnety na ośrodki sportowo-rekreacyjne, słodkie i owocowe dni
  • Elastyczny czas pracy dla osób studiujących
  • Kursy językowe w biurze
  • Młody dynamiczny zespół
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w najnowocześniej urządzonym biurze IT w Kielcach lub w Białymstoku
  • Stabilizację

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań klienta
  • Implementacja rozwiązań biznesowych w oparciu o dokumentację techniczną
  • Dokumentowanie kodu
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Integrowanie rozwiązań z istniejącymi systemami

Wymagania:

  • Znajomość Java
  • Znajomość SQL/ JSP / HTML / CSS / JS / XML
  • Chęci i umiejętności szybkiego uczenia się
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość technologii Spring, Hibernate
  • Znajomość języka niemieckiego, francuskiego bądź włoskiego
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych

Prosimy aplikować poprzez przycisk poniżej:

Wyślij swoje CV >>

Prosimy o dołączenie do CV następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji (nr. ref.: odpowiednio: SPN/Białystok, SPN/Lublin, SPN/Koszalin) prowadzonego przez Transition Technologies S.A., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz.926 ze zm.).”

Odpowiedź na niniejszą ofertę jest rozumiana jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata na potrzeby tej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Transition Technologies S.A. Kandydaci, którzy nie wyrażają zgody na zapisanie ich danych w bazie rekrutacyjnej Transition Technologies S.A. są proszeni o umieszczenie takiej informacji w swojej aplikacji.

Oferty kandydatów, którzy nie spełnili wymagań lub nie wyrazili zgodny na przetwarzanie ich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Transition Technologies S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pawiej 55, wyłącznie na potrzeby rekrutacji. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne z zastrzeżeniem, że ich niepodanie uniemożliwi rozpatrzenie oferty.

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację
Transition Technologies S.A. tworzy autorskie systemy informatyczne oraz nowoczesne rozwiązania techniczne dla krajowych i międzynarodowych klientów z takich branż jak: energetyka, gazownictwo, przemysł i biomedycyna.