Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Trenerka/Trener (menadżer pomocy społecznej)

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Olsztyn
  • Data ważności oferty: 20.03.2014
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Lublinie

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne poszukuje:

Trenerki/Trenera

na szkolenie pt: „Nowoczesny menadżer pomocy społecznej”

Wymagania dla trenerów:

  • TRENER 1 – osoba posiadająca doświadczenie w przeprowadzeniu co najmniej 2 szkoleń dla kadry instytucji pomocy i integracji społecznej dla min. 20 osobowych grup szkolniowych w ostatnich 2 latach o tematyce „Budżet zadaniowy i kontrola zarządcza w jednostce pomocy i integracji społecznej”
  • TRENER 2 – osoba posiadająca doświadczenie w przeprowadzeniu co najmniej 2 szkoleń dla kadry instytucji pomocy i integracji społecznej dla min. 20 osobowych grup szkolniowych w ostatnich 2 latach o tematyce „Wybrane aspekty finansowo-księgowe funkcjonowania jednostki pomocy i integracji społecznej”
  • TRENER 3 – osoba posiadająca doświadczenie w przeprowadzeniu co najmniej 2 szkoleń dla kadry instytucji pomocy i integracji społecznej dla min. 20 osobowych grup szkolniowych w ostatnich 2 latach o tematyce „Zarządzanie zespołami zadaniowymi w jednostce pomocy i integracji społecznej”

Trener otrzyma max. liczbę punktów za kryterium doświadczenie, jeżeli wykaże się przeprowadzeniem min. 19 szkoleń dla kadry instytucji pomocy i integracji społecznej dla min. 20 osobowych w okresie ostatnich 2 lat

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: [email protected] z dopiskiem w temacie TRENER 1/TRENER 2/TRENER 3.

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację

Inne oferty w tym regionie

Zamieszczona oferta pracy jest efektem współpracy Fundacji Mamo Pracuj z pracodawcą. Przed aplikacją do firmy samodzielnie sprawdź warunki zatrudnienia.

baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom

Rekrutują u nas

Reklama