Związek Lubuskich Organizacji Pozarządowych w ramach projektu „Wspólnie w działaniu” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki poddziałanie 5.4.2 poszukuje:
na szkolenie z zakresu „Zasady efektywnego konsultowania dokumentów przygotowanych przez administrację”.
Ogłoszenie dotyczy dwóch szkoleń. Pierwsze szkolenie adresowane jest do 10 przedstawicielek/przestawicieli jst z gminy Sulechów.
Drugie szkolenie adresowane jest 10 przedstawicielek/przestawicieli jst z gminy Czerwieńsk.
Termin szkolenia to maj/czerwiec 2014, czas trwania dwa dni po 8 godzin zegarowych, miejsce szkolenia Sulechów lub Czerwieńsk. Nie zwracamy kosztów podróży ani noclegu.
Chętnych prosimy o przesłanie swojego cv wraz z konspektem szkolenia oraz propozycjami wolnych terminów (szkolenie przewidziane w dni robocze) w terminie do 19 maja 2014 na adres [email protected]
Zamieszczona oferta pracy jest efektem współpracy Fundacji Mamo Pracuj z pracodawcą. Przed aplikacją do firmy samodzielnie sprawdź warunki zatrudnienia.