Trener/ka PHP – #MamoPracujwIT

  • Wymiar czasu: niepełny
  • lokalizacja: Gdynia
Sztuka Nauki

Programujesz w PHP? A może Ruby? Znasz inne języki? Znakomicie! Poszukujemy osoby o umiejętnościach technicznych, która jednocześnie chce rozwijać się w obszarze szkoleń.

Twoim zadaniem będzie przeprowadzanie szkoleń i warsztatów wśród różnych grup wiekowych (głównie praca z młodzieżą). Nie wymagamy doświadczenia i pomagamy w stawianiu pierwszych kroków w obszarze szkoleń.

Obecnie poszukujemy do współpracy osobę na stanowisko:

Trener/ka PHP

Wymagania:

  • komunikatywność
  • sumienność
  • rzetelność
  • zamiłowanie do swojej dziedziny
  • chęć dzielenia się wiedzą

Bonus za:

  • kreatywność
  • otwartość na ludzi
  • chęć rozwoju
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć (ale jesteśmy też otwarci na osoby bez doświadczenia)

Jeśli czujesz się kompetentny/a aby prowadzić zajęcia z więcej niż jednego tematu, w stopniu przynajmniej podstawowym, jest to cenny atut, niemniej cenimy też pasjonatów oddanych konkretnemu obszarowi.

Obowiązki:

Będziesz odpowiedzialny/a za planowanie i przeprowadzenie warsztatów skierowanych do różnych grup wiekowych. Na każdym z etapów oferujemy wsparcie naszego zespołu, licząc też na twoją kreatywność i samodzielność. Wymiar godzin jest do uzgodnienia, jednak poszukujemy osób, które będą w stanie przeprowadzać regularnie pełne cykle szkoleniowe.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych
  • elastyczny grafik
  • atrakcyjną stawkę za godzinę
  • świetną lokalizację

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected]
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.