Trener z zakresu przedsiębiorczości

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja:
Stowarzyszenie Artystyczne "GR"

    Organizacja poszukuje

    trenerów

    do prowadzenia zajęć z zakresu Przedsiębiorczości

    Zakres obowiązków:

    • przeprowadzenie szkoleń z zakresu przedsiębiorczości
    • przygotowanie szczegółowego programu szkolenia,
    • merytoryczne opracowanie materiałów szkoleniowych dla uczestników szkolenia w formie: prezentacji multimedialnej oraz materiałów / skryptów,
    • prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzonym szkoleniem m. in. dzienników zajęć, list obecności.
    • przeprowadzenie testów sprawdzających wiedzę uczestników oraz ankiet ewaluacyjnych oceniających jakość oferowanego wsparcia

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, zajęć i/lub warsztatów,
    • przeprowadzonych minimum 5 szkoleń, zajęć i/lub warsztatów o tematyce zgodnej z zakresem przedmiotowego szkolenia

    Aplikacje w postaci: CV wraz z wykazem przeprowadzonych szkoleń, zajęć i/lub warsztatów o tematyce zgodnej z tematyką szkolenia, prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] do dnia 18 września 2013r. W tytule maila prosimy wpisać: Aplikacja – Przedsiębiorczość