Trener – umiejętności wychowawcze

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja: Poznań
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu w związku z realizacją współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (POKL 7.1.1.) projektu systemowego „Pomoc-Aktywizacja-Wsparcie (PAW)” poszukuje

osób gotowych poprowadzić indywidualne warsztaty umiejętności wychowawczych.

Wymagane wykształcenie i doświadczenie:

1. Ukończone studia wyższe magisterskie psychologiczne lub pedagogiczne.

2. Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów umiejętności wychowawczych (grupowych lub indywidualnych) w wymiarze min. 100 godzin dydaktycznych.

3. Doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym.

Zadania:

1. Poprowadzenie indywidualnego treningu umiejętności wychowawczych dla uczestników projektu objętych wsparciem Asystenta rodziny.

2. Trening będzie przeprowadzony w miejscu zamieszkania uczestnika.

3. Pierwsze spotkanie trenera i uczestnika odbędzie się w towarzystwie Asystenta rodziny pracującego z rodziną.

4. Trening będzie realizowany w wymiarze średnio 6 godzin na uczestnika.

5. Treningiem objętych zostanie docelowe 50 uczestników projektu.

6. Zajęcia powinny zostać zrealizowane w okresie od początku marca do końca lipca 2013 roku.

Oferujemy:

1. Umowę cywilno-prawną

Inne:

1. Zlecający dopuszcza realizację przez jednego wyłonionego trenera tylko w części przewidzianych do realizacji godzin zajęć.

2. Zlecający dopuszcza powierzenie realizacji zadania więcej niż jednej osobie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do dnia 27 lutego 2013 r, drogą elektroniczną na adres [email protected] następujących dokumentów:

1. CV, wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby prowadzonego naboru.

2. Proponowany program szkolenia.

3. Szczegółowy wykaz przeprowadzonych szkoleń w zakresie objętym przedmiotem zamówienia.

4. Informacji na temat dyspozycyjności (okres, dni, godziny).

5. Proponowanej ceny za realizację 1 godziny treningu.

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie „trener – umiejętności wychowawcze”

Wybór wykonawcy nastąpi na podstawie analizy przesłanych ofert (ewentualnie poprzedzony zostanie spotkaniem rekrutacyjnym) z uwzględnieniem następujących kryteriów: 1) cena, 2) doświadczenie, 3) ocena zaproponowanego programu, 4) dyspozycyjność.