Trener/trenerka pracy

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Poznań
Fundacja Aktywizacja

Fundacja Aktywizacja poszukuje:

Trenera/-ki Pracy

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie miejsc pracy, stażu i praktyk dla osób z niepełnosprawnością,
  • bezpośrednia praca z osobami z niepełnosprawnością: dobór i analiza stanowiska pracy, wsparcie w adaptacji w miejscu pracy, asystowanie w wykonywaniu i nauce czynności zawodowych,
  • przygotowanie pracodawcy i współpracowników do pracy z pracownikiem
  • z niepełnosprawnością,
  • monitoring zatrudnienia,
  • rozwiązywanie sytuacji trudnych i problemowych,
  • udzielanie pracodawcom informacji na temat pozyskiwania dofinansowania do zatrudnienia osób z niepełnosprawnością (SOD), – przygotowywanie i prowadzenie spotkań dla pracodawców dot. zatrudniania pracowników z niepełnosprawnością, – prowadzenie dokumentacji projektowej.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • gotowość do częstych wyjazdów – praca w terenie,
  • znajomość środowiska osób z niepełnosprawnością oraz specyfiki zatrudniania osób
  • elastyczność w podejmowanych działaniach, – odpowiedzialność i systematyczność, – mile widziana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • pracę w dużej rozwijającej się organizacji pozarządowej, mającej wieloletnie doświadczenie
  • i wyrobioną markę,
  • współpracę w zgranym, profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działania organizacji,
  • umowę o pracę (cały etat).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 13.12.2013 r. do godz. 16.00 na adres: [email protected] i podanie nazwy stanowiska w temacie e-maila. Prosimy o załączanie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926).” Prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia brutto – ogłoszenia bez podanego wynagrodzenia nie będą rozpatrywane. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności!