Stowarzyszenie „Bona Fides” z siedzibą w Lublinie poszukuje kandydatów na
Wymagania: posiadanie wykształcenia wyższego w zakresie finansów, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie audytu wewnętrznego oraz doświadczenia zawodowego w przeprowadzeniu kontroli zarządczej oraz procesów zarządzania ryzykiem, przeprowadzenia min. 5 szkoleń z zakresu Prowadzenia kontroli zarządczych.
Przez „szkolenie” rozumie się min. 5 h lekcyjnych przeprowadzonych przez trenera w ramach danego tematu!
CV wraz z wykazem doświadczenia (temat szkolenia, przedmiot szkolenia, termin realizacji szkolenia (dzień, miesiąc, rok), liczba dni szkoleniowych ) prosimy o wysłanie na adres: [email protected],pl do dnia 11 marca 2013 r. W tytule maila należy wpisać: APLIKACJA – trener z zakresu Kontroli zarządczej w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej.
Rozpatrywane będą WYŁĄCZNIE te aplikacje, które zawierają CV i wykaz zrealizowanych szkoleń z zakresu Kontroli zarządczej w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.