Trener – ewaluacja pracy z uczniem zdolnym – Lublin

  • Wymiar czasu: Praca dodatkowa
  • lokalizacja: Lublin
Asentia

Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko:

Trener

Tematyka szkoleń: Ewaluacja pracy z uczniem zdolnym

Miejsce pracy: Lublin

Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

OBOWIĄZKI:

Przeprowadzanie szkoleń metodami aktywnymi w temacie Ewaluacja pracy z uczniem zdolnym.

Dodatkowo Trener zobowiązany będzie do merytorycznego opracowania materiałów szkoleniowych dla uczestników szkolenia w formie prezentacji multimedialnej oraz materiałów / skryptów.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, zajęć i/lub warsztatów,
  • przeprowadzonych minimum 150 godz. szkoleń, zajęć i/lub warsztatów o tematyce zgodnej z tematem szkolenia.

Aplikacje w postaci: CV wraz z wykazem przeprowadzonych szkoleń, zajęć i/lub warsztatów o tematyce zgodnej tematem szkolenia, prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] do 15 stycznia 2013 r.

W treści wiadomości prosimy podać proponowaną kwotę wynagrodzenia za przeprowadzenie 1 godziny szkolenia (brutto).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.).