Trener do zajęć komputerowych

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja: Rybnik
Fundacja Imago

W związku z realizacją projektu szkoleniowego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na terenie Rybnika poszukujemy trenerów do prowadzenia szkoleń zawodowych z następujących zagadnień/ ramowy program:

1. Grafika komputerowa (Photoshop, Ilustrator, projektowanie systemów identyfikacji wizualnej)

2. Cyfrowa obróbka zdjęć (środowisko i interfejs graficzny aplikacji Adobe Photoshop, techniki wykorzystania narzędzi programowych, obszar roboczy, korekcje kolorystyczne, techniki retuszu i fotomontażu)

3. Podstawy tworzenia i administrowania stronami www (publikowanie stron na dostępnych serwerach, podstawy działania systemów serwerowych, zaawansowane wykorzystanie HTML i arkuszy styli, grafika na stronach www, sterowanie zawartością strony, obsługa formularzy za pomocą języków skryptowych, podstawy języka SQL)

4. Sklep on line, tworzenie aplikacji sprzedażowych i e-marketing (instalacja sklepu, uzupełnianie oferty, promocje, obsługa zamówień, recenzje produktów, newsletter, identyfikacja wizualna, własne logo, marketing perswazyjny w e-markietingu, PR w internecie)

Zakres obowiązków:

– przeprowadzenie szkoleń z wyżej wymienionych tematów,

– przygotowanie materiałów szkoleniowych we współpracy ze specjalistą ds. organizacji szkoleń i wsparcia,

– prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzonym szkoleniem,

– przeprowadzenie testów sprawdzających wiedze uczestników.

Wymagane:

– minumum roczne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń o podobnej tematyce,

– kwalifikacje i uprawnienia niezbędne do przeprowadzenia szkoleń.

Dodatkowe:

– doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla młodzieży i osób zagrożonych wykluczeniem społecznym

Każde szkolenie realizowane jest w grupach 8-osobowych (10 grup), uruchamianych w momencie zebrania się grupy. Każdy z tematów obejmuje 64 godziny realizowane w ramach 16 spotkań 4-godzinnych, w okresie 2 m-cy.

Forma zatrudnienia: umowa cywilnoprawna

Czas realizacji szkoleń: VII.2013- II.2015.

Zgłoszenia zawierające CV, proponowaną stawkę wynagrodzenia brutto oraz wybór modułów szkoleniowych prosimy przesyłać e-mailem o treści `trener` na adres [email protected] w terminie do dnia 27.06.2013

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.