Trener do prowadzenia kursu Pracownik Biurowy

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja:
Stowarzyszenie Kobieta na PLUS

Stowarzyszenie Kobieta na PLUS, poszukuje kandydatów/ki na stanowisko: Trener do prowadzenia kursu Pracownik Biurowy w projekcie: „Kompetentni pracownicy – integracja społeczna i zawodowa osób długotrwale bezrobotnych w wieku 50+ z gmin: Biała Piska i Orzysz w powiecie piskim”

Województwo: warmińsko-mazurskie,

Miejsce: Ruciane – Nida, ul. Polna 1 lok.7

Termin: 01.08.2013 -31.12.2013

Szkolenia będą odbywały się na terenie gmin: Biała Piska i Orzysz.

 Obowiązki i zadania:

Oferta pracy dotyczy przeprowadzenia szkolenia skierowanego do kobiet i mężczyzn w średnim wieku. Do kluczowych obowiązków TRENERA będzie należało:

  • opracowanie programu zajęć z zakresu zagadnień związanych z pracą na stanowisku: pracownik biurowy,
  • przeprowadzenie szkolenia wg przygotowanego przez siebie programu, (zajęcia będą się odbywały na terenie gminy Orzysz  i Biała Piska),
  • samodzielne przygotowywanie i tworzenie materiałów szkoleniowych, udostępnienie ich uczestnikom szkolenia
  • przeprowadzenie szkolenia w wymiarze 296 h ( 2 grupy x 12-13 osób/1 grupa)
  • zorganizowanie i przeprowadzenie egzaminu końcowego.

Od kandydatów na TRENERA oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy administracyjno-biurowej,
  • potwierdzonych kwalifikacji w zakresie prowadzenia zajęć we wspomnianym zakresie,
  • udokumentowanego doświadczenia w prowadzeniu szkoleń (coachingu),
  • znajomości zagadnień z zakresu pracy administracyjno-biurowej,
  • umiejętności budowania pozytywnych relacji,
  • inicjatywy, zaangażowania w pracę z osobami bezrobotnymi, zagrożonymi wykluczeniem społecznym i zawodowym,
  • zorganizowanie i systematyczność w tworzeniu dokumentacji projektu,
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • dyspozycyjność, umiejętności komunikacyjne,
  • dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie w realizacji projektów POKL.

Wymagane dokumenty:

  1. CV oraz list motywacyjny wraz z klauzulą na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
    (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).
  2. Dokumenty poświadczające pracę w ramach programu POKL(skan dokumentów lub kopie poświadczone za zgodność z oryginałem)

Kandydatom na TRENERA oferujemy:

  • zatrudnienie w okresie 01.08.2013 – 31.12.2013
  • udział w atrakcyjnym projekcie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole,
  • możliwość osobistego i zawodowego rozwoju
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o współpracę.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Dokumenty proszę przesłać do dnia 15.04.2013 na adres  [email protected] – w tytule e-maila proszę wpisać „TRENER – pracownik biurowy

Lub pocztą na adres biura:
Stowarzyszenie Kobieta na PLUS, 12-220 Ruciane-Nida, ul. Polna 1 lok.7.
Projekt jest realizowany przez:

Stowarzyszenie Kobieta na PLUS z Rucianego-Nidy wraz z Partnerem – Powiatowym Urzędem Pracy w Piszu

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego