Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Trener

  • Wymiar czasu: Praca dodatkowa
  • lokalizacja:
  • Data ważności oferty: 15.04.2015
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Lublinie

Szukamy dwóch trenerów z zakresu „Procedury administracyjne w praktyce JST”.

Wymagania dla trenerów: a) każda z osób posiada wykształcenie wyższe prawnicze, b) każda z osób przeprowadziła, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert minimum 10 szkoleń z zakresu procedur administracyjnych, każde dla minimum 10 osób. Każde szkolenie obejmowało co najmniej 6 godzin szkoleniowych z wyżej wymienionego zakresu przypadających na jednego uczestnika szkolenia.

Dodatkowo każdy trener otrzyma dodatkowe punkty jeśli wykaze dodatkowe doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z ww. tematyki:

Trener otrzyma 1 punkt za każde dodatkowe (powyżej 10 szkoleń – warunek minimum) przeprowadzone szkolenie z ww. tematyki, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert. Maksymalna liczba punktów: 60

W przesłanej aplikacji proszę o informację ile szkoleń z tematyki Procedury administracyjne w praktyce JST mogą Państwo wykazać.

Aplikacje proszę przesyłać na adres [email protected] z dopiskiem w temacie : TRENER_Procedury administracyjne w praktyce JST

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację

Inne oferty w tym regionie

Zamieszczona oferta pracy jest efektem współpracy Fundacji Mamo Pracuj z pracodawcą. Przed aplikacją do firmy samodzielnie sprawdź warunki zatrudnienia.

baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom

Rekrutują u nas

Reklama