Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Transaction Coordinator

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Katowice
  • Data ważności oferty: 15.06.2022
Colliers

aleja Roździeńskiego 1a, 40-202 Katowice, Polska
Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz 2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie / wspieranie procesów transakcyjnych, w tym m.in.: kontakt i spotkania z klientami w procesie reprezentacji najemcy, zbieranie ofert od właścicieli nieruchomości, przygotowywanie porównań / analiz ofert dla klientów
  • Kontaktowanie się z najemcami, właścicielami nieruchomości i innymi agencjami
  • Przygotowywanie dokumentów dla klientów m.in.: prezentacji, ofert, zestawień, raportów i innych materiałów,
  • Współpraca przy projektach marketingowych działu m.in. przygotowywanie i przeprowadzanie akcji mailingowych oraz ich monitoring
  • Poszukiwanie informacji na temat rynku powierzchni biurowych
  • Uaktualnianie baz danych działu
  • Organizowanie spotkań
  • Wspieranie pracy administracyjnej działu, w tym m.in.: bindowanie dokumentów, kserowanie, drukowanie, przygotowywanie prezentacji działu, przygotowywanie case study, proposali, materiałów informacyjnych oraz innych dokumentów, tłumaczenia
  • Kontakt i współpraca z innymi biurami i działami Colliers

Kwalifikacje

  • Posiadasz 1-2 lata doświadczenia na stanowisku asystenckim / koordynatora najlepiej w branży nieruchomości komercyjnych
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (w mowie i w piśmie)
  • Bardzo dobrze poruszasz się w pakiecie MS Office (PP, Word, Excel)
  • Lubisz i umiesz pracować w zespole
  • Jesteś samodzielny/a i kreatywny/a w skutecznym rozwiązywaniu problemów
  • Jesteś dobrze zorganizowany/a, rzetelny/a i nie straszna Ci praca pod presją czasu

Dodatkowe informacje
Oferujemy:

  • Pracę w jednym z najlepszych zespołów zarządzających nieruchomościami
  • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, Pakiet MyBenefit, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej
  • Elastyczne godziny i zasady pracy (praca z biura / praca zdalna)
  • Jasno określone ścieżki kariery, program szkoleń dopasowanych do realnych potrzeb
  • Pracę w firmie z tytułem „Najlepszego Pracodawcy” 2017 i 2019 oraz „Inwestor w Kapitał Ludzki” 2020 i 2021

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację
Sektor nieruchomości, zwłaszcza komercyjnych, wydaje się bardzo męską branżą. To pozory. W Colliers w Polsce około 60% pracowników stanowią kobiety. Stawiamy na profesjonalizm, kreatywność i swobodę działania, dzięki czemu nasi klienci otrzymują usługi doradcze na najwyższym poziomie.