Tłumacz języka bułgarskiego

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja: praca zdalna

JUŻ PONAD 10 LAT TŁUMACZYMY DLA NASZYCH KLIENTÓW

POSZUKUJEMY OBECNIE DOŚWIADCZONYCH TŁUMACZY
PISEMNYCH JĘZYKA BUŁGARSKIEGO

Miejsce pracy: praca zdalna

miejsce pracy: Wrocław,dolnośląskie

Wymagania:

• preferowane wykształcenie wyższe
• własna działalność
• minimum kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako tłumacz bułgarskiego poparte referencjami
• poprawne posługiwanie się językiem polskim
• bogate słownictwo i elokwencja
• dyspozycyjność
• mile widziany dostęp do programów wspomagających tłumaczenie
• referencje

Obowiązki:

– wykonywanie tłumaczeń

Oferujemy:

• stałą współpracę
• terminowe płatności
• interesujące zlecenia dopasowane do specjalizacji tłumacza

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

CV na adres: [email protected]