Tester Oprogramowania

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Łódź
Transition Technologies S.A.

Jesteśmy firmą o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem
i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 600 osób w ośmiu oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Łodzi, Lublinie, Koszalinie, Kielcach i Białymstoku, a także za granicą: na Ukrainie, w Niemczech oraz USA.
Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółek Grupy Kapitałowej na rynku
  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, ciekawe pakiety benefitów
  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy

Zakres obowiązków:

  • Testowanie aplikacji w celu zapewnienia wysokiej jakości
  • Kontakt z Product Ownerem w celu uściślenia wymagań
  • Zgłaszanie błędów bezpośrednio programistom
  • Implementacja scenariuszy testowych (Testy funkcjonalne, systemowe, integracyjne i wydajnościowe)
  • Implementacja testów automatycznych
  • Zarządzanie testami oraz wynikami testów

Wymagania:

  • Skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Ukończone studia wyższe (mile widziane kierunki ścisłe, ewentualnie ostatni rok studiów)
  • Podstawowa znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej średnio zaawansowanym

MILE WIDZIANE:

  • Praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania testami
  • Znajomość systemów do zgłaszania błędów
  • Praktyczna znajomość narzędzi do automatyzacji testów
  • Praktyczna znajomość narzędzi do przeprowadzania testów wydajnościowych
  • Doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi
  • Znajomość narzędzi do continuous integration
  • Znajomość metodyk zwinnych
  • Certyfikat ISTQB na poziomie Podstawowym

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych do CV.

Transition Technologies S.A. tworzy autorskie systemy informatyczne oraz nowoczesne rozwiązania techniczne dla krajowych i międzynarodowych klientów z takich branż jak: energetyka, gazownictwo, przemysł i biomedycyna.