Terapeuta zajęciowy w Dziennym Domu Pomocy

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Skierniewice
Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne "Ja-Ty-My"

Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” z siedzibą w Łodzi w związku z realizacją projektu „POMOC – Centrum Usług Społecznych w Skierniewicach” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego w latach 2014-2020 poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Terapeuta zajęciowy w Dziennym Domu Pomocy w Skierniewicach.

Miejsce pracy: Skierniewice

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie terapii zajęciowej;
  • Prowadzenie treningu umiejętności praktycznych;
  • Prowadzenie treningu zarządzania mieszkaniem w tym treningu zarządzania energią;
  • Prowadzenie treningu kulinarnego i umiejętności spędzania wolnego czasu;
  • Prowadzenie dyskusyjnego klubu filmowego;
  • Prowadzenie terapii zajęciowej grupowej i indywidualnej;
  • Prowadzenie dokumentacji z zajęć i wsparcia udzielanego podopiecznym.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe – kierunek lub w specjalność terapia zajęciowa lub tytuł zawodowy terapeuty zajęciowego (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 r.);
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy jako terapeuta zajęciowy;
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych, życzliwość, otwartość, asertywność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze 1 etatu;
  • Wynagrodzenie ok. 2900,00 zł brutto
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole;
  • Perspektywy rozwoju zawodowego;
  • Współrealizację dużych, ciekawych projektów.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz krótki list motywacyjny do dnia 14 września 2018 r. na adres e-mail: [email protected] (z tytułem wiadomości: Terapeuta zajęciowy DDP) bądź na adres siedziby: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My”; ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, 90-558 Łódź (z dopiskiem: Terapeuta zajęciowy DDP).

Do ofert prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.” Oferty bez powyższego oświadczenia nie będą przez nas rozpatrywane.

W razie pytań prosimy o kontakt z Dariuszem Krajewskim, e-mail: [email protected], tel. 607 11 77 02. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.