Oferty pracy

Technik Mechanik

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Łozienica
Robert Bosch

Prosta 21, 72-100 Łozienica, Polska
Pełny etat
Legal Entity: sia Abrasives Polska Sp. z o.o.

Opis firmy

sia Abrasives Polska należąca do grupy Bosch zajmuje się produkcją wysokiej jakości materiałów ściernych. Bazujemy na sprawdzonych technologiach i surowcach, dlatego nasze materiały ścierne mają wszechstronne zastosowanie.

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Technik Mechanik Odpowiedzialna jest za:

  • Utrzymanie maszyn w gotowości do produkcji
  • Wykonywanie przeglądów maszyn zgodnie z planem
  • Współpracę z działem produkcji oraz innymi działami w ramach działań Problem Solving
  • Udział w przygotowywaniu i wdrażaniu dokumentacji TPM
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Pobieranie i odpisywanie części zgodnie z procedurami (magazyn, CMMS)
  • Dbanie o dostępność części do maszyn i urządzeń
  • Udział w standaryzacji części i modernizacjach

Kwalifikacje

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Obsługa komputera, MS Office
  • Umiejętność czytania dokumentacji (schematy, rysunki)
  • Znajomość systemu CMMS
  • Dobra znajomość zagadnień mechanicznych (pneumatyka, hydraulika, mechanika)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku Technik Mechanik Utrzymania Ruchu
  • SEP E1, E2, E3
  • Mile widziana: obsługa wózków jezdniowych, podestów ruchomych przejezdnych, suwnic

Dodatkowe informacje
Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności oraz rozwoju
  • Szereg benefitów i dodatków pozapłacowych: ubezpieczenie grupowe Aviva, karta multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, zniżki na produkty firm należących do BOSCH – nawet do 40%, bony na święta, imprezy mikołajkowe i paczki dla dzieci pracowników, spotkania i wyjścia firmowe, nowoczesna stołówka z własną kuchnią – posiłki gotowane na miejscu w cenie kilku złotych

I’m interested

W Boschu możesz być sobą. Rozwiązania takie jak elastyczny czas pracy, półkolonie dla dzieci pracowników czy home office pozwolą Ci znaleźć równowagę między karierą a życiem osobistym, niezależnie od tego, jakie wyzwania przed Tobą stoją. U nas work-life balance idzie...