Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Stażysta/tka do działu księgowości

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Katowice
  • Data ważności oferty: 28.02.2013
Kancelaria prawa Podatkowego Doradca Podatkowy dr Agata Błaszczyk

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane płatnym stażem w dziale księgowości Kancelarii Prawa Podatkowego!

Zakres obowiązków:
– weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentacji finansowej;
– księgowanie dokumentacji w programie Symfonia;
– rozliczanie delegacji i zaliczek pracowniczych;
– sporządzanie zestawień w programie Excel;
– weryfikacja zapisów księgowych na kontach; – wykonywanie innych czynności i zadań zleconych przez księgową.

Wymagania:
– wykształcenie min. wyższe zawodowe w zakresie rachunkowości; – systematyczność, skrupulatność, dokładność i odpowiedzialność; – kandydat/-ka powinien/-nna być zameldowana w Katowicach i być zarejestrowana w PUP

Zgłoszenia w terminie do 24.02 proszę wysyłać na adres [email protected]

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację