Oferty pracy

Starszy Analityk

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Poznań
Franklin Templeton Investments Poland

Jesteśmy globalną organizacją inwestycyjną, a zarazem liderem w zarządzaniu aktywami, działającą na rynku jako Franklin Templeton Investments. Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w San Mateo (Kalifornia), a nasze oddziały i wspierające nas spółki zależne znajdują się w 35 krajach. Świadczymy usługi i rozwiązania inwestycyjne w ponad 150 państwach na całym świecie.

Location: Poznań

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

Dział Global Cash Services firmy Franklin Templeton Investments wspiera procesy w obszarze rozliczeń skarbowych związanych z działalością klientów funduszy inwestycyjnych. Do głównych aktywności należy procesowanie transkacji gotówkowych oraz administracja środków pięnieżnych zgodnie z procedurami wewnętrznymi.

Praca w międzynarodowym środowisku Firmy Franklin Templeton daje możliwość szkoleń oraz pogłębiania wiedzy w zakresie operacji skarbowych funduszy, a także zdobycia wyjątkowej wiedzy o rynkach kapitałowych i instrumentach finansowych.

Zadania na stanowisku:

  • Weryfikacja transakcji gotówkowych klientow funduszy inwestycyjnych firmy
  • Monitorowanie rozliczeń walutowych z wykorzystaniem oprogramowania bankowego
  • Weryfikacja niezidentyfikowanych wpływów pieniężnych
  • Przeprowadzanie kontroli procesów płatniczych
  • Przygotowywanie raportów transakcji bankowych
  • Monitorowanie stanu środków pieniężnych w celu zmniejszenia opłat i prowizji bankowych
  • Monitorowanie zadań departamentu wykonywanych przez Analityków
  • Udział w projektach oraz inicjatywach międzydziałowych firmy
  • Koordynację/kontrolę przygotowanych okresowych raportów na potrzeby audytowe i inne
  • Codzienna współpraca z globalnymi partnerami bankowymi oraz innymi działami firmy na świecie

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • Swobodną atmosferę i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę w zespole, który doda Ci skrzydeł

Szukamy kandydatów, którzy:

  • Posiadają wykształcenie wyższe (również licencjat), preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, księgowość, finanse
  • Posiadają min. 3 lata doświadczenia zawodowego w dziedzinie finansów
  • Doświadczenie w działach takich jak Treasury Accounting, Investment Accounting, Fund Accounting i inne z sektora rynków finansowych będzie dodatkowym atutem
  • Posługują się bardzo dobrze językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Posiadają bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, są samodzielni
  • Są dokładni, skrupulatni i obowiązkowi
  • Potrafią pracować w zespole, dynamicznym środowisku i pod presją czasu,
  • Są gotowi do pracy w godzinach 13:00 – 22:00

Zapewniamy:

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu
  • Atrakcyjną lokalizację w centrum Poznania (Nowy Rynek)
  • Bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, Programy: Employee Assistant, Staff Investment, karta Multisport, Benefit
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Imprezy integracyjne
  • Siłownię w biurze
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Możliwość wdrażania/ wsparcia inicjatyw charytatywnych