Sprzedawca

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Gdańsk
Craftoholic SHOP

Craftoholic SHOP to bajkowy świat pięknych, kolorowych tkanin, wstążeczek, guziczków oraz innych akcesoriów potrzebnych do tworzenia oryginalnych i fantazyjnych projektów handmade. To wyjątkowy sklepik z niespotykanymi, designerskimi tkaninami i akcesoriami pasmanteryjnymi, a wszystko wyselekcjonowane z ogromną starannością.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy w naszym sklepie stacjonarnym w Gdańsku Oliwie na ul. Krzywoustego 3 jako:

Sprzedawca

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • biegła znajomość podstawowych programów komputerowych (poczta e-mail, przeglądarka www, word, excel);
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność,
  •  znajomość obsługi maszyny do szycia mile widziana;
  •  doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • prowadzenie sklepu, w tym dbanie o porządek i wizerunek;
  • obsługa klienta;
  • obsługa platformy sprzedaży internetowej;

Oferujemy:

  • możliwość pracy na część etatu lub w weekendu;
  • możliwość rozwoju w dynamicznej firmie z branży e-commerce;
  • pracę od zaraz w fajnym zespole;
  • uzależnienie od pięknych tkanin 🙂

Prosimy o aplikacje wyłącznie poprzez wysłanie życiorysu na adres e-mail: [email protected]
Prosimy o podanie preferowanego trybu pracy (cały etat, część etatu, weekendy).