Sprzedawca

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Gdynia
Salon jubilerski KARDAMO

Salon jubilerski KARDAMO w Gdyni poszukuje do współpracy na stanowisko:

Sprzedawca

Zadania:

  • obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • dbanie o całościowy wizerunek salonu, estetyka wystaw, ekspozycja towaru, szeroko rozumiany porządek stanowiska pracy,dbanie o czystość salonu
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych, ulotki, zdjęcia
  • sprzedaż w sieci, obsługa social media
  • odpowiedzialna realizacja zadań bieżących bezpośrednio zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • zainteresowanie i orientacja w bieżących trendach modowych – biżuteria
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, otwartość
  • kreatywność, wysokie poczucie estetyki i jakości, dbałość o szczegóły
  • samodzielność i inicjatywa oraz zaangażowanie
  • efektywna współpraca w zespole
  • język angielski na poziomie podstawowej komunikacji z klientem
  • obsługa komputera MS Office, internet oraz podstawowych programów do obróbki zdjęć

Dlaczego warto pracować z nami?

  • jesteśmy wiarygodnym pracodawcą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracownicy często wiążą się z nami na wiele lat
  • proponujemy naszym nowym pracownikom stabilną formę zatrudnienia..
  • jesteśmy elastyczni (możliwość pracy na część etatu)
  • zapewniamy bardzo dobre warunki pracy
  • oceniamy zaangażowanych pracowników

Osoby zainteresowane prosi o aplikację w postaci CV na adres: [email protected]
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy pamiętać o zamieszczeniu następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.