Specjalistka/Specjalista ds. promocji

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Łódź
Centrum Strategii i Rozwoju IMPACT

Fundacja CSR Impact poszukuje:

Specjalistki/Specjalisty ds. promocji

do zespołu realizującego innowacyjny projekt dotyczący odpowiedzialnej mody.

Jakie zadania przewidujemy?

  • prowadzenie komunikacji zewnętrznej w celu promocji projektu
  • (nawiązanie i utrzymywanie kontaktu z mediami, prowadzenie fanpage’a na FB, tworzenie i umieszczanie informacji promocyjnych na portalach i stronach internetowych)
  • przygotowanie newslettera i jego dystrybucja
  • udział w przygotowaniu eventów promujących projekt
  • wsparcie organizacyjne konkursu dla szkół
  • nawiązywanie kontaktu z instytucjami, organizacjami, uczelniami wyższymi w celu promocji działań projektu

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doskonała znajomość języka polskiego, lekkie pióro
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy, rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • mile widziane zainteresowanie modą i społeczną odpowiedzialnością biznesu
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

  • średnio 40 h pracy miesięcznie, umowa zlecenie na okres sześciu miesięcy (do końca września 2014r.)
  • pracę w rozwijającej się organizacji, przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość ustalenia godzin pracy, forma pracy zdalnej z uwzględnieniem obecności na zebraniach zespołu w Łodzi (raz na dwa tygodnie) oraz obecności na eventach
  • zdobycie doświadczenia przy promocji ciekawego projektu z zakresu odpowiedzialnej mody

Oferty w postaci CV i listu motywacyjnego prosimy przesyłać na adres: [email protected] do dnia 9.04.2014.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Projekt finansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.