Specjalistka/Specjalista ds. projektów

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Łódź

    Fundacja Na rzecz Osób Chorych Psychicznie „Miłorząb”poszukuje kandydatów do pracy w charakterze:

    Specjalisty/Specjalistki ds. przygotowywania projektów dotacyjnych ze środków UE/POKL

    Opis stanowiska:

    • tworzenie wniosków aplikacyjnych w ramach POKL,
    • pozyskiwanie środków z programów regionalnych i lokalnych,
    • współpraca z administracją publiczną,
    • koordynacja realizowanych projektów,
    • inicjowanie działań w zakresie przygotowania projektów,
    • sprawozdawczość w realizowanych przez organizację projektach grantowych,
    • monitoring przyszłych jak i realizowanych projektów grantowych.

    Zapewniamy:

    • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwój zawodowy,
    • pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole,
    • praca na miejscu w biurze – Łódź.

    Wymagania:

    • doświadczenie w tworzeniu wniosków aplikacyjnych w ramach POKL ( min.3 projekty rekomendowane do dofinansowania lub 3 letnie doświadczenie w pracy na takim samym stanowisku),
    • doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej,
    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana dodatkowa znajomość języków: francuskiego,hiszpańskiego,portugalskiego,niemieckiego lub rosyjskiego) w celu pisania i obsługi wniosków do partnera międzynarodowego,
    • odbyte szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe w obszarachEuropejskiego Funduszu Społecznego (EFS) potwierdzone certyfikatami,
    • znajomość zagadnień związanych z PO KL,
    • samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu,
    • wysokie umiejętności interpersonalne i łatowść w budowaniu kontaktów,
    • zdolności organizacyjne,
    • umiejętność pracy pod presją czasu i stresu,
    • obsługa komputera, znajomość środowiska Windows/Excel,
    • obsługa urządzeń biurowych oraz znajomość narzędzi internetowych.

    Wymagane dokumenty:

    • życiorys/CV,
    • list motywacyjny.

    Dokumenty należy przesłać do 20 stycznia 2014 na adres mailowy : [email protected] w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska bądź na adres:

    Fundacja Miłorząb
    ul. Studzienna 7a
    93-308 Łódź

    W aplikacjach proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu Ustawy o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r w celach związanych z rekrutacją”. Osoby wyłonione na podstawie dokumentów aplikacyjnych zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną w dniach od 27.01 do 07.02 2014r.