Specjalistka/Specjalista ds. obsługi dotacji

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Sanok
Fundacja Karpacka - Polska

Fundacja Karpacka-Polska poszukuje kandydata na stanowisko:

w ramach Górskiego Funduszu Organizacji Pozarządowych” projekt „Alpy Karpatom – program na rzecz uwolnienia potencjału ekonomicznego górskich obszarów Podkarpacia poprzez transfer praktyk szwajcarskich” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Liczba wakatów: 1
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Główne obowiązki:

  • Przygotowanie umów o dotacje wraz załącznikami,
  • Aktualizacja baz danych i kart informacyjnych projektu,
  • Monitoring projektów,
  • Weryfikacja raportów merytorycznych i finansowych,
  • Monitoring wdrażanych projektów,
  • Wykonywanie wszelkich czynności zmierzających do finalizowania w/w obowiązków.

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość problematyki funkcjonowania organizacji pozarządowych na Podkarpaciu,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze projektów finansowanych z funduszy UE oraz raportowania,
  • Znajomość przepisów prawa oraz wytycznych w zakresie realizacji projektów finansowanych z funduszy UE i MF, ustawy o PZP,
  • Zaawansowana obsługa MS Office,
  • Czynne prawo jazdy.

Wymagania pożądane:

  • Zdolność planowania i organizacji pracy,
  • Komunikatywność.

Wymagane dokumenty:

  • List motywacyjny,
  • Życiorys,
  • Zaświadczenia i certyfikaty potwierdzające kwalifikacje,
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie
  • Oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwa skarbowe popełnione umyślnie,
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Powyższe dokumenty z dopiskiem „Specjalista ds. obsługi dotacji w ramach Górskiego Funduszu Organizacji Pozarządowych” należy przesłać do dnia 18 lutego 2014 r. w formie elektronicznej na adres [email protected] lub [email protected] oraz papierowej na adres: Fundacja Karpacka-Polska, ul. Rynek 7, 38-500 Sanok (liczy się data wpływu).