Specjalistka/Specjalista ds. kadr i płac

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Lublin
Fundacja Q

Fundacja Q obecnie pilnie poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: KR/L/01/14

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników firmy,
  • obsługa kadrowa i płacowa pracowników,
  • obsługa kadrowo-płacowa uczestników projektów finansowanych ze środków UE,
  • przygotowywanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy,
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy i absencji pracowników,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi – ZUS, PFRON, GUS.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość zagadnień związanych z administracją kadrową (ewidencja czasu pracy, urlopów, dokumentacja związana z przebiegiem zatrudniania i zwalniania pracowników),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • znajomość programów kadrowo – płacowych,
  • znajomość lub doświadczenie w obszarze projektów finansowanych z środków UE,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • skrupulatność i samodzielność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracy na pełny etat,
  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku,
  • samodzielność,
  • narzędzia niezbędne do wykonywanych zadań,
  • pracę w wiodącej firmie w swojej branży.

PRACA OD ZARAZ!

Na oferty zawierające CV i list motywacyjny czekamy pod adresem email [email protected] Prosimy o podanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 1001, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.