Specjalistka ds. marketingu i sprzedaży szkoleń

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Lublin
Fundacja Na Rzecz Promocji Nauki i Rozwoju TYGIEL

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL poszukuję do współpracy w Lublinie:

Specjalistkę ds. marketingu i sprzedaży szkoleń

Wymagania wobec kandydatów i kandydatek:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży usług B2B, mile widziane w obszarze sprzedaży szkoleń
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie sprzedaży telefonicznej oraz sprzedaży skierowanej do sektora publicznego
  • Samodzielność i profesjonalizm w działaniu, dobra organizacja pracy
  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne • Kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • Udział w opracowywaniu i implementacji strategii sprzedaży szkoleń
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w obszarze szkoleń z zakresu rozwoju osobistego i B2B
  • Samodzielna organizacja i prowadzenie procesu sprzedaży szkoleń
  • Rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami – zarówno z Klientem wewnętrznym, jak i Klientami zewnętrznymi
  • Przygotowywanie oferty, prowadzenie prezentacji sprzedażowych dla Klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, odpowiedzi na zapytania ofertowe
  • Planowanie i koordynacja działań marketingowych we współpracy z Zespołem Best Kariery

Oferowane warunki:

  • Pracę pełną wyzwań
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Nienormowany czas pracy – praca na efekty, możliwość pracy zdalnej!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń z zakresu etykiety biznesu
  • Doskonałą atmosferę pracy

Dokumenty aplikacyjne: CV i krótki list motywacyjny (max pół strony A4) podkreślający umiejętności i doświadczenie właściwe dla stanowiska, prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).