Specjalista /tka ds. współpracy z pracodawcami – woj. śląskie

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: różne
Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie POMOC MALTAŃSKA poszukuje

specjalisty /ki ds. współpracy z pracodawcami

w ramach projektu pt. „Wsparcie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo na Rynku Pracy III”

Praca na terenie województwa śląskiego – ½ etatu.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie ofert pracy, miejsc praktyk i staży dla beneficjentów projektu;
  • Pomoc pracodawcy w doborze niepełnosprawnych kandydatów do pracy
  • Promowanie zatrudnienia osób niepełnosprawnych wśród pracodawców
  • Organizowanie spotkań (indywidualnych i grupowych) osób niepełnosprawnych z pracodawcami
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami

Wymagania:

  • Doświadczenie w aktywizacji, pośrednictwie pracy i promocji zatrudnienia osób bezrobotnych (w tym niepełnosprawnych);
  • Znajomość lokalnego rynku pracy
  • Znajomość Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych
  • Prawo jazdy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swojego CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w ramach prowadzonej rekrutacji) do 15 listopada 2012 r. na adres mailowy m.ciesielska@pomocmaltanska.pl