Specjalista/tka ds. projektu

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Lublin
Fundacja Fundusz Inicjatyw

W związku z realizacją projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Fundacja „Fundusz Inicjatyw” poszukuje osoby/ób do zespołów projektowych.

Miejsce pracy: Biuro Fundacji „Fundusz Inicjatyw” w Lublinie, ul. Narutowicza 57/ 6

Zakres obowiązków:

Udział w realizacji projektu innowacyjnego testującego, w tym:

– rekrutacja wykładowców, doradców, ekspertów,

– współpraca z kadrą merytoryczną przy opracowywaniu innowacyjnego produktu,

– utrzymywanie kontaktu z kadrą merytoryczną, przekazywanie informacji, koordynowanie terminów, spotkań,

– udział w opracowywaniu strategii wdrażania produktu,

– udział w rekrutacji grup testujących,

– organizacja zaplecza logistycznego usług testujących, w tym sale, catering, materiały szkoleniowe.

Wymagania niezbędne:

Wykształcenie wyższe,

Min 2 lata doświadczenia w realizacji projektów współfinansowanych ze środków EFS,

Wiedza z zakresu innowacyjnych projektów testujących (znajomość dokumentów i wytycznych dotyczących tej tematyki)

Biegła obsługa komputera (MS Office) i Internetu,

Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min B1,

Odpowiedzialność,

Umiejętność organizacji własnej pracy oraz przyjmowania odpowiedzialności za wyniki,

Mobilność, tj. gotowość do podróży służbowych związanych z organizacją i obsługą działań testujących.

UWAGA: Prosimy przesyłać wyłącznie aplikacje spełniające wymagania niezbędne.

Aplikacje, z których nie będzie jednoznacznie wynikać, iż osoba posiada wykształcenie wyższe i min. 2 lata doświadczenia w realizacji projektów nie będą rozpatrywane.

Wymagania pożądane:

Ukończone studia podyplomowe/szkolenia z zakresu funduszy/projektów,

Doświadczenie związane z działaniami/projektami innowacyjnymi/międzynarodowymi,

Czynne prawo jazdy (kat B).

Oferujemy:

Umowę o pracę (1 etat lub ½ etatu),

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w organizacji pozarządowej,

Możliwość realizacji własnych pomysłów,

Możliwość udziału w projektach/działaniach międzynarodowych włącznie z udziałem w zagranicznych spotkaniach partnerskich.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych do 21 kwietnia 2013 na adres [email protected] (wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji prowadzonym przez Fundację „Fundusz Inicjatyw”, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U. Nr. 133 poz.883)”.

W treści e-maila prosimy o wskazanie: oczekiwanego wynagrodzenia netto w przeliczeniu na 1 etat.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Otrzymanych dokumentów nie zwracamy.