Specjalista/tka ds. organizacji i sprzedaży szkoleń

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Katowice
Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy "Bona Fides"

Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Bona Fides z Katowic poszukuje

specjalisty/specjalistki ds. organziacji i sprzedaży szkoleń.

Miejsce pracy: Katowice

Zakres zadań pracownika/pracowniczki:

  • nawiązywanie kontaktów telefonicznych z potencjalnymi uczestnikami szkoleń, realziowanych przez Stowarzyszenie,
  • sprzedaż usług szkoleniowych za pośrednictwem telefonu oraz Internetu,
  • współtworzenie ofert handlowych,
  • budowanie dobrej marki organizacji,
  • tworzenie baz danych,
  • wykonywanie prac biurowo-administracyjnych

Wymagania niezbędne:

  1. Wykształcenie wyższe
  2. Komunikatywna znajomość co najmniej jednego języka obcego (preferowany angielski lub rosyjski)
  3. Posiadanie statusu osoby bezrobotnej (zarejestrowanej w PUP)
  4. Biegła umiejętność obsługi komputera
  5. Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  6. Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych, dobra dykcja
  7. Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej będzie dodatkowym atutem!

Wymiar czasu pracy: 1 etat (wynagrodzenie będzie opłacane w ramach umowy stażowej z PUP)

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: marzec 2013 r.

Praca w godzinach 9.00 – 17.00.

Termin aplikowania mija 25 lutego 2013 r. o godz. 12.00, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: [email protected]

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 1997r. nr 133, poz. 883 ze zm.)”