Specjalista/specjalistka ds. rekrutacji

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja: Szczecin
Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości

Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości z siedzibą w Poznaniu, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. rekrutacji

której zadaniem będzie pozyskiwanie Beneficjentów do projektu realizowanego w ramach poddziałania 8.1.1 na terenie woj. zachodniopomorskiego.

Wymagania:

  • zamieszkanie na ter.województwa zachodniopomorskiego,
  • prawo jazdy kat.B (mile widziany samochód),
  • doświadczenie w pozyskiwaniu Beneficjentów do projektów PO KL (nie jest warunkiem koniecznym),
  • sumienność,
  • terminowość,
  • pozytywne usposobienie,
  • wysoka kultura osobista.

Obowiązki:

  • rekrutacja bezpośrednia Beneficjentów z branży logistyczno-spedycyjnej do czerwca 2014,
  • gromadzenie i sprawdzanie dokumentów składanych przez Beneficjentów oraz dostarczanie ich do siedziby Fundacji.

Oferujemy:

  • praca oparta o umowę o dzieło,
  • prowizyjny system wynagradzania -ciekawą, pełną wyzwań pracę.

Zgłoszenia (CV) prosimy przesyłać do 31 grudnia 2013, na adres e-mail: a.dobiezyn(małpa)fundacjarozwoju.org.pl lub dostarczyć osobiście/przesłać pocztą na adres: Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości, ul. Grudzieniec 64, 60-601 Poznań.

Do dokumentów należy załączyć klauzulę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U.2.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.