Specjalista/specjalistka ds. aktywizacji społeczno- zawodowej

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Tuszyn
Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne "Ja-Ty-My"

Zakład Aktywności Zawodowej Stowarzyszenia Wsparcie Społeczne „Ja – Ty – My” związku z realizacją projektu Zakład Aktywności Zawodowej „Ja-Ty-My” filia w Tuszynie współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego w latach 2014-2020 poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. aktywizacji zawodowej.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w kompletowaniu niezbędnych dokumentów;
  • pomoc w pisaniu CV, listu motywacyjnego;
  • pomoc w szukaniu i wyborze oferty pracy;
  • pomoc w nawiązaniu kontaktu z pracodawcą;
  • pomocą w adaptacji w pierwszych 3 miesiącach po podjęciu zatrudnienia;
  • pomoc w postaci znalezienia i przeprowadzenia dodatkowego szkolenia specjalistycznego
  • związanego z ewentualnym zatrudnieniem pracownika niepełnosprawnego na otwartym rynku;
  • współpraca z potencjalnymi pracodawcami;
  • wspieranie osób z niepełnosprawnościami w nabywaniu i rozwijaniu kompetencji pracowniczych.

Wymagania:

  • posiadanie wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • posiadanie min. roczne doświadczenie zawodowego w zakresie świadczenia wsparcia;
  • mile widziane doświadczenie w obszarach: pośrednictwo pracy, indywidualna praca z beneficjentem, współpraca z firmami i/lub budowanie relacji z klientem oraz doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami;
  • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych, życzliwość, otwartość, asertywność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole;
  • Perspektywy rozwoju zawodowego;
  • Współrealizację dużych, ciekawych projektów.

Miejsce pracy: Tuszyn

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV do dnia 23 kwietnia 2021 r. na adres e-mail: [email protected] (z tytułem wiadomości: spec.ds. aktywizacji zawodowej).

Do ofert prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.” Oferty bez powyższego oświadczenia nie będą przez nas rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

A teraz prześlij swoje dokumenty za pośrednictwem formularza.
Trafią bezpośrednio do Pracodawcy.

    Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Twoje dokumenty trafiły już do osoby odpowiedzialnej za rekrutację. Zatem zaczynamy mocno trzymać kciuki za Ciebie!

    Zespół Mamo Pracuj