Specjalista/-ka ds. rekrutacji

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Opole
Fundacja Aktywizacja

Fundacja Aktywizacja do Oddziału w Opolu poszukuje:

Specjalisty/-ki ds. rekrutacji i organizacji szkoleń

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie procesu rekrutacji uczestników projektów,
  • organizacja szkoleń i innych działań (warsztaty, seminaria, konsultacje) realizowanych w projektach,
  • promocja projektów,
  • kontakt z trenerami,
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej i projektowej,
  • prowadzenie sprawozdawczości z zakresu realizowanych działań,
  • prowadzenie badań ewaluacyjnych w projektach, monitorowanie realizacji działań.

Wymagania:

  • doświadczenie w rekrutacji uczestników projektu i organizacji szkoleń,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zdolności organizacyjne,
  • komunikatywność, systematyczność, odpowiedzialność,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku osób niepełnosprawnych.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze etatu (umowa o pracę),
  • pracę w dużej rozwijającej się organizacji pozarządowej, mającej wieloletnie doświadczenia i wyrobioną markę,
  • współpracę w zgranym, profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działania organizacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego do dnia 20.12.2012 r. do godz. 12:00 na adres: [email protected]. Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila i o podanie oczekiwanego wynagrodzenia brutto.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności!