Specjalista/-ka ds. rekrutacji

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Poznań
Fundacja Aktywizacja

W związku z realizacją Projektu „Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych z terenów wiejskich i małomiasteczkowych”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo poszukuje:

Specjalisty/-ki ds. rekrutacji (Poznań)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie procesu rekrutacji e-Centrów (ok. 35 e-Centrów do końca marca 2014 r.), w tym niepełnosprawnych Uczestników/-czek Projektu (ok. 300 osób) oraz przedstawicieli ich otoczenia (ok. 150 osób)
  • odpowiedzialność za wskaźniki rekrutacyjne
  • współpraca z e-Centrami w zakresie rekrutacji na obszarze działania Oddziału
  • współpraca z Koordynatorem/-ką merytorycznym/-ą biura regionalnego oraz Koordynatorem/-ką merytorycznym/-ą ds. rekrutacji
  • prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją działań
  • prowadzenie sprawozdawczości z zakresu realizowanych działań

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w realizacji działań projektowych (opartych o harmonogram i określone cele/wskaźniki)
  • zdolności organizacyjne
  • komunikatywność, systematyczność, odpowiedzialność
  • mobilność i dyspozycyjność
  • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w tym dobra znajomość programu Excel
  • mile widziana znajomość tematyki e-centrów lub / i znajomość specyfiki prowadzenia rekrutacji na terenach wiejskich i małomiasteczkowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku osób niepełnosprawnych
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w dużej rozwijającej się organizacji pozarządowej, mającej wieloletnie doświadczenie i wyrobioną markę
  • współpracę w zgranym, profesjonalnym zespole
  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działania organizacji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 21.08.2013 r. na adres: [email protected] Prosimy o załączanie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila.

PROSIMY O PODANIE OCZEKIWANEGO WYNAGRODZENIA BRUTTO ZA PODJĘCIE PRACY. APLIKACJE BEZ INFORMACJI O SUGEROWANYM WYNAGRODZENIU NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.