Specjalista ds. szkoleń

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Lublin
Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych

Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin i województwo lubelskie

Główne obowiązki:

  • Praca przy realizacji projektów szkoleniowych w tym projektów współfinansowanych z EFS
  • Tworzenie i przygotowywanie ofert szkoleniowych i przetargowych
  • Prowadzenie dokumentacji szkoleniowej
  • Przygotowywanie harmonogramów zajęć dla realizowanych szkoleń
  • Organizacja i kompleksowa obsługa logistyczna szkoleń
  • Współpraca oraz stały kontakt z klientami i kontrahentami
  • Współpraca oraz stały kontakt z wykładowcami oraz trenerami
  • Rekrutacja uczestników szkoleń
  • Prowadzenie działań promocyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe związane z branżą szkoleniową
  • Umiejętność pracy/współpracy w zespole
  • Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Pozytywne podejście do życia oraz energia twórcza
  • Zimna krew

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane pracą na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV w formacie pdf wraz z klauzulą: „Ja niżej podpisany, na podstawie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej oraz przyszłej rekrutacji.” mailem: na adres [email protected] (w tytule wiadomości podając nr referencyjny: SPS/L/2019 oraz nazwę stanowiska).

We wszystkich aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli: Ja niżej podpisany, na podstawie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej oraz przyszłej rekrutacji.

A teraz prześlij swoje dokumenty za pośrednictwem formularza.
Trafią bezpośrednio do Pracodawcy.

    Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Twoje dokumenty trafiły już do osoby odpowiedzialnej za rekrutację. Zatem zaczynamy mocno trzymać kciuki za Ciebie!

    Zespół Mamo Pracuj