Specjalista ds sprzedaży

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Poznań
SEMCORE

Opis stanowiska pracy

PRZECZYTAJ DOKŁADNIE, ZANIM ZŁOŻYSZ APLIKACJĘ! Szukamy osób pełnych pasji i świadomych własnych możliwości, które chcą przyswoić potrzebną wiedzę i podjąć stałą pracę w obszarze sprzedaży usług marketingu internetowego. Jeśli masz doświadczenie w handlu i negocjacjach to świetnie – postaraj się je wykorzystać. Jeśli go nie posiadasz, ale wiesz, że sobie poradzisz, masz zapał i potrafisz zjednywać sobie ludzi – również zapraszamy. Jeśli jednak traktujesz pracę tylko jako przykry obowiązek zarobkowy, proponujemy oszczędzić czasu sobie i nam.

Obowiązki:
Nawiązywanie kontaktów handlowych;
Przygotowywanie ofert;
Prowadzenie telefonicznych rozmów sprzedażowych i negocjacji (NIE W WARUNKACH CALL CENTER);
Finalizacja sprzedaży;
Kontakt z Klientami w bieżących sprawach, związanych z działalnością firmy.

Oferujemy:
Podstawę wynagrodzenia oraz prowizję od sprzedaży;
Doświadczenie zawodowe w jednym z najlepszych działów sprzedaży w branży;
Profesjonalne szkolenie ze sprzedaży i wsparcie kierownika;
Pracę w pełnym zaangażowania zespole, bez korporacyjnych ram i zasad;
Realną możliwość stałego zatrudnienia na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży po okresie próbnym (umowa o pracę).

Wymagania

Chłonny umysł w zakresie nowych technologii;
Elokwencja oraz wysokie zdolności interpersonalne;
Sumienność i systematyczność;
Perfekcyjna organizacja własnej pracy;
Pewność siebie;
Dobra znajomość obsługi komputera;
Znajomość technik sprzedaży oraz wcześniejsza styczność z branżą SEO mogą być dodatkowym atutem, ale nie są konieczne.

CV prosimy wysyłać na adres email: [email protected]