Specjalista ds. sprzedaży – obsługa klienta biznesowego

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Gdańsk
Call Center Inter Galactica

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży do Klienta Biznesowego, min. pół roku
  • komunikatywność,
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność min. 30 godzin tygodniowo,
  • pozytywne nastawienie i motywacja do pracy,
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków
  • mile widziane Mamy wracające na rynek pracy

Zadania:

  • obsługa klienta biznesowego – pozyskanie i utrzymywanie relacji z Klientem,
  • dobór oferty, która spełnia oczekiwania Klientów,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenia,
  • szkolenia przygotowujące do pracy za które dostaniesz wynagrodzenie,
  • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system motywacyjny,
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,
  • elastyczne godziny pracy – możliwość połączenia pracy z wychowywaniem dzieci,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • stałe zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju,
  • świetne warunki socjalne – klimatyzowane i bogato wyposażone biuro z miejscem na relaks
  • muzykę, która towarzyszy nam w trakcie dnia, świeże owoce.

Przyjdź do nas na rozmowę kwalifikacyjną i przekonaj się, że praca w Call Center może być fajna i przynosić wiele satysfakcji i rozwoju.

Prześlij aplikację (CV) zawierająca w tytule nr ref. EB/04  [email protected]